Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

vilka214

Tak to si isto povedala asi tak kazda jedna v zaciatkoch. Ze jej sa toto nemoze isto prihodit, ze si bude davat pozor, ze vsak vie ako na to a podobne. Ale ubezpecujem ta, ze v takychto pripadoch byva realita uplne inde. Aby si este nebola nakoniec rada, ze si sa kedysi docitala o niecom, co vies pomoct pri tych poraneniach ;)

vcelka

jaj tak, tak to áno, to potom rozumiem aj tomu, čo sa spomína, že kombinovať to s nejakými ďalšími produktami. oki, to vyzerá byť fajn. uvidíme, či sa dostanem niekedy do takej situácie, keď to budem potrebovať. ale tak spolieham na to, že keď na to raz príde, tak to budem zvládať v pohode :)

hindrina

ale kdeže, to nie tak dlho, to by bolo zbytočne. lebo ono ide vlastne o to, aby ten gél, ktorý je na náplasti, aby sa ti vpil do pokožky na prsníku a to je vlastne to liečivé, čo pomáha. a to zas netrvá pol dňa.

vcelka

to sa mi vidí nejak málo, že len dvakrát za deň. to stačí? či ako dlho to máš potom na prsníku? nie zase pol dňa, nie?

Mona1

to by slo, lebo vsak tie naplasti neviem ci dvakrat alebo kolkokrat denne sa maju dat? tak na striedacku s nejakym tym balzamom alebo lanolinom napriklad, ten sa mne asi viacej pozdava ako nejaky balzam alebo krem.

fantomka

Ak hladas taketo nieco silnejsie, tak potom by som zvolila tie naplaste. Aj podla popisov k tym produktom mi to tak vychadza, ze oni by mali najrychlejsie zabrat. Ked tak by bolo mozno fajn kombinovat s nejakym balzamom alebo kremom.

Tamarka_154

Baby vy máte isto s kadečím skúsenosti. Čo je také niečo fakt účinné a "silné", že to proste rýchlo zaberie na to zlepšenie?

samithia

daju sa rovno zakupit aj take balicky, ze su tam aj tie naplasti aj napriklad balzam a este nieco dalsie. je ich viacero na vyber.

Amoremioo

To asi nebudu nijak podmienky, ze co sa moze s cim, ale tak istota je, keby mas vsetko od jednej znacky. A ja som taka, ze pokial sa da, tak si vyberam radsej take varianty, ktore maju take lepsie, prirodne zlozenie. Lebo tak si myslim, ze aj ked si to aplikujes na pokozku, ako povrchovo, ze aj tak sa to nejak do tela proste dostane.