Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

mala_sovicka

takže dobre som to pochopila tak, že vlastne účinnejšie sú tie náplasti, že tie použijem, keď je ozaj zle a inak si vyberám už podľa toho, čo mi ako vyhovuje a čo preferujem, áno? a takému klasickému krému je čo asi najviac podobné?

klarik12

to máš pravdu, rovno do pôrodnice si niečo pribaliť je úplne ideálne. ja som takto kamoške každý deň, čo bola v nemocke po pôrode niečo nosila, čo jej nenapadlo zbaliť, alebo čo jej tam potom poradili.

ladimed

na vsetko sa podla mna pripravit ani neda. ale toto je take da sa povedat bezne, ze vela zien mava s tymto problemy v zaciatkoch kojenia. tak je fajn byt na to pripravena :)

susana33

normalne neviem, ze na co vsetko sa treba pripravit po tejto stranke, ked pride dietatko na svet. som proste vsetko vnimala tak, ze sa bude tocit okolo neho, ale zjavne mylna predstava.

lubby

z tohto vsetkeho mi ale najlepsie vychadzaju asi tie naplasti, nie?.,.. v tomto pripade netreba nic natierat, len sa to prilozi a to je cele.... ja si to predstavujem podobne ako masky na tvar, co sa davaju.... ze proste nieco obsahuju a to nieco sa ti ma vstrebat do pokozky...

HenaZ

samozrejme, ze v tom bude rozdiel, zalezi asi teda hlavne od teba, ze ci mas radsej, nazvem to tak jednotne, kremy radsej, ci take co sa lahko rozotieraju alebo skor take hutnejsie.

peterkova_klar

Len podľa čoho sa potom pre niečo rozhodnúť? V tom asi bude tiež nejaký rozdiel, nie? Akože nemyslím ani tak zloženie teraz, ale to, že aká je to forma, či to má na to liečenie tiež nejaký vplyv.

Svetla777

samozrejme, ze je to rozdiel. vsak ako aj pri inych veciach :) ak chces nieco silnejsie, tak potom ako aj baby spominali, tak tie naplasti mas lepsie. ak hladas nejaky krem alebo nieco podobne, tak treba rozlisovat aj to, ci chces teda krem, balzam, lanolin, gel alebo aku formu vlastne.

masajasa

Od tejto znacky mi laktacna priniesla taky balzam, tiez na taketo problemy. To som jej dakovala potom, ked som sa dala dokopy asi este mesiac :D