Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

dzulili

// to tie multi-mam? tie su akoze super, tie som mala aj ja doma a ani som ich vsetky neminula, potom som ich kamoske posuvala dalej, lebo tak zabralo mi ich proste par, a potom som len doliecovala balzamom :)

buducamamina

Pocula som na ne chvalu uz z viacerych stran... Mne napriklad stacil aj taky lanolin, co som pouzivala na takyto problem... I ked je pravda, ze u mna to nebolo nejake vazne a bolestive... Ale tak citila som, ze zas to nie je uplne okej, tak som aj v podstate preventivne takto nieco pouzivala...

vierocka514

Tiež som sa presne na toto isté pýtala raz. Lebo tak nemala som s tým skúsenosť, tak som nemala vedieť, ako to presne funguje :)

jozefinana

V baleni je 12 tych naplasti. To ako dlho ti to vydrzi, tak to zalezi ako casto budes pouzivat a ci si ich budes davat na polovicku alebo nie, ci si budes davat len na jedno prsko alebo na obe... To sa neda presne povedat, ze ako dlho ti to vydrzi, u kazdej to moze byt inak :)

luclucka

na kolko eur vyjde to jedno balenie a ako dlho to cca vydrzi? viete mi povedat? podla toho, co ste pisali, tak predpokladam, ze mate skusenost :)

marcka_64

Lieskovcek to je fajn vymyslené a je to fakt, lebo keď som videla tú náplasť, tak proste, to také bradavky asi nemá žiadna z nás, že by fakt potrebovala celú tú náplasť si dávať. Čiže takto sa dá aj ušetriť a aj dlhšie vydrží to balenie.

lieskovcek

Zancicka podľa mňa je to fajn darček, také niečo proste fakt užitočné. Nie ako neviem koľké bodyčko alebo hryzátko. Vieš čo, čo som čítala, tak že baby tie náplasti si rozdeľujú aj na dvakrát jednu, že ju prestrihnú a tak si dávajú. To asi záleží od rozsahu a veľkosti toho poranenia. Ideálne je tak dvakrát denne, ale ak máš pocit, že sa žiada viacej a častejšie, tak kľudne môžeš. Však zase uškodiť to nemá ako.

zancicka

nooo to som vobec nevedela, kolko je potrebne si to na rsu nechat. a denne si minula prosim ta tak kolko naplasti? cele je to pre mna totizto taka novinka. no sestra caka babatko, tak mozno by som ju niecim takymto tiez potom prekvapila

sirmia26

to vobec nie, vsak ono zase nemas to cely den na tom prsku. nejak okolo pol hodinky cca som to mavala, vlastne pokial sa ten gel ako keby z naplaste nevstrebal do pokozky. ale v pohode sa mozes aj obliect na to, ze si das podprsenku, tricko, mozes aj von ist, to nie je, ze musis sediet a cakat.

zancicka

a nemala si napriklad problem s tym, ze by sa ti boli odliepali alebo no zhrnovali? drzia pekne? kolko si tak mavala jednu nalepenu?