Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

lojniss

neboli by potom lepsie napriklad aj tie naplasti? akoze nehovorim, ze krem nevie pomoct, ale tak z toho hladiska, ze to netreba nejak sledovat. lebo na naplast asi nezabudnes, ked ju budes mat na prsku. a ta sa dava tak dvakrat denne.

masajasa

Duma to si sleduj podla zlozenia, isto to nebude pri vsetkych znackach rovnako. Niektore sa budu musiet umyvat. Preto je podla mna lepsie kupit nieco take, co netreba umyvat. Lebo to isto bude kolkokrat panika, stres, ze rychlo treba babo prilozit, ze bude uz plakat a podobne a to, ze si mas ist umyt prsnik bude asi to posledne, na co budes vtedy mysliet.

duma

No ja som sa nie preto pytala, ze ci nevadi, ked sa dostane nieco do bruska spolu s mlieckom potom pri kojeni. Ale takto cisto z toho pohladu, ze aky je to potom, ked si prska natriete. Lebo rozmyslam, ze co by som kupila, este to ma cas, ale tak radsej dopredu sa pripravim, ked sa da :)

paulara

no to nie lieskovcek, to si treba pozriet zlozenie. lebo niektore tie kremy obsahuju aj take veci, co by nemuseli ani. takze cim kvalitnejsie zlozenie, tym samozrejme lepsie.

lieskovcek

Diidi a to tak má každá takáto kozmetika alebo ako by som to tak všeobecne nazvala? Že nevadí, keď ostane na prsku, keď sa ide kojiť?

diidi

klaksima tak ono nemusis umyvat preto, lebo maju take zlozenie fajn, ze aj ked sa dostane do bruska trosinka z toho kremiku, tak to neuskodi :)

vilka214

Duma nemam ten pocit, ono sa dost rychlo vstrebava ta kozmetika. Aspon teda Multi-Mam, pri inej to bude mozno inak, to neviem. Ono sa to pomerne rychlo vsiakne a lepive to teda nie je, nemam ten pocit. Ale tak ked si natries prsia, tak nebudes si hned na to davat oblecenie, nech to aj trochu dycha a je na vzduchu a tiez nebudes ani hned kojit, ked si ich takto osetris.

duma

Neostavaju tie prsia potom nejake mastne alebo lepkave z tych masticiek a gelov a kremov kadejakych, ked hovorite, ze to netreba umyvat?

klaksima

nemusi sa umyvat? tak to je aka parada, to aspon o skutocnost menej, ktoru treba drzat v hlave :D a to len tie naplasti tak funguju, ze potom sa netreba oplachnut alebo aj kremiky su take?

agnessca

na naplasti je vrstva gelu, ktory si vlastne prilozis na ranku. gel je prirodny, cize je neskodny a bezpeceny aj v tom pripade, ak by ho dietatko olizalo, spapalo. cize si nemusis ani prska umyvat pred kojenim.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?