Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

danecc

Tak to potom nie je o com, vsak to je lepsie ako ked mas niekam chodit a este v tomto pocasi. Radsej objednam a pockam doma na kuriera. Vsak ked nic navyse neplatim, tak to je najlepsia moznost.

luclucka

len som pozerala a z dm sa nedaju objednat, netusim preco, ale v predajni ich maju normalne. to len tak pre info :) ja by som ale radsej asi z tej druhej stranky objednavala, tam ukazuje, ze je to bez postovneho, co sa oplati, no nie? :)

duma

Aby ta tu zienky zbytocne netrapili otazkami, tak len dodam, ak by to niekoho zaujimalo, tak daju sa objednat aj priamo z ich stranky napriklad alebo kupit napriklad aj v dmke ;)

mihalik12

fantomka spomenúť si nespomeniem, to u mňa nehrozí, ale rovno som jej písal, či mi to vie pozrieť, čo to bolo zač. píše, že multimam, že je to taká krabička, balenie a niekoľkými náplasťami a každá je zvlášť balená. to je všetko, čo som zistil, ak treba niečo viac, tak sa skúsim opýtať, ale to už bude asi divne na mňa pozerať hah.

lojniss

s takymto poranenim by som zasla uz asi skor k lekarovi ako sa to pokusala doma riesit. vsak to je uz aj dojcenie ohrozene, ked ide o taketo poranenie si myslim. ale ak si to myslela tak, ze ci aj na take horsie stavy sa mozu naplasti pouzivat, tak to sa mozu, vsak ked mozes pouzit masticku, tak aj naplast.

zitnanka58

Čo za náplasti to spomínate? To sa môže akože normálne dávať aj na také otvorené rany? Že keď to napríklad aj krváca alebo mokvá?

dragona

Áno, to je pravda, ja som náplasti používala a je to tak, že zaberú rýchlejšie ako krém. Sme si to porovnávali s kamarátkou, ona krém ja náplasti a v mojom prípade sa bradavky skôr zahojili.

masajasa

Kvetulaaa toto mi tiez napadlo. Ono tie naplasti staci parkrat pouzit a vidno nejaky posun k lepsiemu :) Oni by mali zafungovat skor ako tie kremy mam pocit.

Kvetulaaa

nevidim dovod preco by sa nemohli pouzivat aj dlhodobo. vsak ten gel, co je na naplast je v podstate prirodny, tak uskodit nema ako. ale zase na druhej strane, neviem o nikom, kto by musel naplasti pouzivat nejak dlhsie, pretoze pomerne rychlo zaberaju a liecia.

demi123

čo spomínaš tie náplasti, tak to sa môžu aj nejak dlhodobo používať? že ak by sa tie ranky nehojili alebo tak? či by bolo lepšie niečo iné na to dávať?