Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

Maria Poland

HOW TO USE ASSURANS TABLET?
Take this medicine in the dose and duration as advised by your doctor. Swallow it as a whole.
Online medicine store – trustedmedz.com

emminia

áno, je to tak, ako píšeš, mne to ešte pár rokov dozadu, keď bol Adam malý a mali sme problémy s kojením v tých začiatkoch, kamoška poradila. že nech si kúpim rovno náplasti, že to mám istejšie a hlavne rýchlejšie zahojené. Multi-Mam som si vtedy kupovala, majú aj iné produkty, aj krém atď, ale tie vyskúšané nemám, hovorím, tie náplasti sú akože fakt fajn.

fantomka

To asi preto, ze tie naplasti su ako keby silnejsie, ze skorej zaberu a pouzijes ich ked to poranenie je take vacsie a bolestivejsie. Aspon takto to nejak ja vnimam, ze takyto je rozdiel vlastne v tom.

Dominikee

čo som si ale všimla, tak práveže dosť si chvália ani nie tieto krémy a balzámy, ale také tie náplasti, čo sa dajú na prsko a nechajú sa pôsobiť nejaký čas.

Amoremioo

To je podla mna uz len o tom, ze komu co lepsie vyhovuje. Niekto ma radsej redsi krem, niekto tuhsi balzam a podobne. Hlavne, ze je z coho vyberat.

danecc

Tak to ti veru neviem povedat, nevsimla som si, ze by tito, co robia tie naplasti, tak neviem o tom, ze by v tubickach mali gel. Viem, ze maju balznam a nejaky krem ci lanolin alebo ako presne sa to vola. Nemyslim si, ze je to to iste, co obsahuju naplasti.

violoncistka

precitala som si, ze na naplastiach je vlastne tiez taky gel, co ma hojit. chcem sa opytat, ze ci je to to iste, co sa da kupit normalne aj v tej tubicke, ze si by som si to sama.

amalias

ja som uz tak nejak nastavena, ze sa snazim pri vsetkom hladiet na zlozenie. lebo to je proste podla mna taka doba, ze vacsinou vsade pchaju kadejake chemikalie.

annninka

Tak hold, niekto je takyto, ze ma svoju pravdu a tej sa bude drzat. Tiez som bola kedysi taka, ze naco si budem nieco kupovat, vsak su kadejake prirodne recepty a neviem co. Ale potom som sa nejak uvedomila alebo co a zistila, ze daju sa aj medzi liecivami najst taketo prirodne varianty napriklad.

Eliona

Presne takto to bolo aj v prípade mojej sestry. Mala problémy, každé kojenie pomaly preplakala. Ale ona tvrdohlavá, tak si nedala poradiť, ona len samé tie babské kadejaké rady, ako kapustové listy a potierať si bradavky len mliekom, však to musí stačiť. No nie, nestačilo, skončila nakoniec na antibiotikách a to vlastnou tvrdohlavosťou a hlúposťou.