Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

zitnanka58

Ale zase na druhej strane to je taká vec, na ktorej sa podľa mňa neoplatí šetriť. Čo mi hovorili baby, že aké vedia byť s týmto problémy. Jedna kamoška mala z toho fakt vážne problémy, že sa jej celý prsník zapálil a musela aj antibiotiká užívať.

zziara

tiez ked som to prvy raz pocula, ze dat na polovicu tu naplast, tak to bolo take divne, ze by mi to nenapadlo. ale tak v podstate vies usetrit tym naplasti, dlhsie ti vydrzia a aj cenovo to mas potom lepsie, ze vlastne mas potom raz tolko naplasti :)

ewinna

To sa tak normálne môže používať, či to si si sama vymyslela takýto zlepšovák, že jednu náplasť na dvakrát použiť?

jozefinana

Tiez mam s nimi skusenost a mozem odporucit. Aj dlho vydrzi to balenie. Teda aspon mne vydrzalo, som si zakazdym dala este na polovicu tu kazdu naplast, lebo tak su dost velke, ze aj ked sa takto daju, tak prekryju co treba.

dragona

Keď som mala problémy, tak ja som používala náplasti na bradavky a tie mi zabrali rýchlejšie ako krém, čo používala kamarátka. Akože nehovorím, že krém nie je dobrý, ale ak teda chce niečo, aby to čo najrýchlejšie zabralo, tak potom tie náplasti.

klaksima

to je asi jedno si myslim, to asi podla toho, ako potrebujes. zakazdym, ked si ho das, tak pocitis rozhodne ulavu. ale zalezi samozrejme aj podla toho, ze ako casto kojis dietatko, mozes kludne aj po kazdom kojeni si natriet prsia.

annah

*ako často ste si dávali tento balzám? alebo teda hocijaký iný, s ktorým máte skúsenosti? to je nejak predpísané, že ako často sa má aplikovať, či to je proste na posúdení, či kto uzná za vhodné?*

agnessca

aj za tvoju zenu ti toto rozhodnutie kvitujem. nie kazdy partner sa takto stara. super, ze sa zapajas aj do takychto veci. myslim si, ze takuto pomoc oceni. a plus k tomu este je to aj dobry vyber, co sa tyka toho balzamu.

tenista87

kúpim asi žene, lebo už máme toho toľko doma a stále len skúša niečo nové. už som z toho zúfalý spoločne s ňou.

vcelka

ak by si nechcela náplasti, alebo teda nie je to až také, že by ich bolo nutné používať, tak potom by som ti poradila tento balzám. mne viacej vyhovuje takáto viskozita alebo ako sa to odborne povie :D tento je fajn a aj dlho vydrží, lebo stačí si dávať len trošku.