Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

sachovanka

Hlavne, ak sa vam nebude zdat nieco okej, ak si zbadate na bradavke nejaku ranku, tak cim skor si nieco kupit a zacat si to natierat, nech to neprerastie do nejakych horsich problemov. Mam kamaratky, ktore museli kvoli takymto nepatrnym rankam nakoniec ukoncit kojenie, kedze to podcenili.

kiky1viky

Nie je to podmienka, že to takto je podelené. Ale hej, ono pri náplastiach sa skôr rana vylieči. Ale ak ich chceš používať, tak nemusíš čakať, kým to zájde ďalej. Aj pri menších problémoch sa môžu používať.

paulara

mne chvalabohu stacil len balzam pouzit. nebolo to u mna take zle. to tie naplasti sa davaju, ked je tie poranenia uz tak dalej zajdu, nie?

zziara

zitnanka58 tak som to nemyslela, ze by sa malo na niecom taktomto setrit. akoze je to dobra kupa tieto Multi-Mam naplasti, to rozhodne, len som to tak myslela, ze aj dlhsie ti potom vydrzia, keby ich takto na dvojo pouzivas.

zdencha

100% ano, to by mala byt podla mna povinna vybava. Lebo prevazne sa mysli na to dietatko, aby ono malo vsetko, aby sa na nic nezabudlo. Ale treba mysliet aj na seba. Vsak ono to pomoze aj tebe a aj tomu malinkemu, ked sa mu bude jednoduchsie papat :)

Niktonic

tak to sa netesim, ked toto budem raz zazivat... to asi je dobre si rovno aj do porodnice nieco pribalit, nech od zaciatku to mam nejak poistene..

dragona

Akože ja som veľmi vďačná za tie náplasti. Myslím, že keď poviem, že vďaka nim som nemusela seknúť s kojením, tak nie som ďaleko od pravdy. Viem, čo je to za bolesti a utrpenie a trápenie a neprajem to nikomu.

diidi

mne aj mamina hovorila, ze ona mala pri mne tiez taketo problemy. ze musela aj prestat kojit kvoli tomu, v akom hroznom stave mala prsia, ze ju to este dlho potom mrzelo. lenze to v tej dobe nebolo tolko kadecoho ako je to dnes, takze to nebolo take jednoduche ani nejak s tym bojovat. to len kadejake tie babske rady a to si povedzme, ze prave nejak extra ucinne nie je.

lojniss

a aj nieco pouzivala? nieco z tychto veci, co sa tu popisali? ono to dojcenie je ozaj take, ze je to citliva tema, by som povedala, ze vela zien to aj prekvapi, ze si inak predstavuju, ze to bude.