Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

dragona

Dievčatá, keď ste spomínali aj tie náplaste, tak ja mám doma tieto a akože nedám na to dopustiť. Keby bolo na mne, tak zaradím do povinnej výbavy pre novomamičky.

marcka_64

Nemyslím si, že bolesť pŕs a poranené bradavky z dojčenia sa dajú takto riešiť. Možno pri iných problémov, že tá bolesť je spôsobená niečím iným, tak potom áno, to beriem, že sa to dá riešiť takto. Ale toto je dosť špecifický problém a pri ňom sa isto vyplatí používať náplaste na bradavky, aby sa rýchlejšie zhojili a mohlo sa pokračovať v dojčení bez problémov a bolesti.

amalias

Aj davnejsie som sa k tomu vyjadrovala aj podla slov laktacnej poradkyne, co som sa s nou o tomto rozpravala, tak naplaste su take lepsie pri vaznejsich poraneniach a na rychlejsie hojenie. Ked to nie je take vazne, ze su to len drobne chrasticky alebo tak, tak to stacia aj masticky. Co sa tyka toho zlozenia, tak tento nazor praveze ja nejak nezastavam, ze zlozenie je rovnake. Pri kazdej znacke su nejake odlisnosti. A teda by som vyberala podla toho, aby v zlozeni neboli nejake umeliny a zbytocne pridane latky, ktore ani nie su potrebne.

michalienka12

osobne si myslim, ze je to mozno aj jedno a pojde len o to, co ti viacej vyhovuje. aspon teda predpokladm, ze zlozenie ucinnych latok bude asi rovnake

paulara

mne zase napada taka otazka, ze ci to nejak inak funguje to preliecenie. ze kedy sa pouziju tie naplaste a kedy masticka.

kamilla

vidíte ja som sa akurát na náplaste chcela opýtať, či s nimi nemáte náhodou niektorá skúsenosti. mne to príde ako lepšie riešenie na hojenie rán ako napríklad gél alebo mastička

NatalkaBS

Podľa mňa by to tak malo byť. To ale ťažko posúdiť len podľa takéhoto všeobecného popisu. Ale keď som pozerala tie popisy, tak mi to tak vychádza, že by to tak malo byť. Ale kľudne aj náplasť si môžeš dať aj pri takom menšom poranení.