Chudnutie pre deti

ahjaj

ahoj jukul,
poradila by som Ti prihlásiť sa na nejaký športový krúžok, ktorý by si mala trikrát do týždňa, alebo kolieskové korčule, vynechať sladké jedlá s cukrom. O svojom rozhodnutí schudnúť informuj rodičov.

ahjaj

ahojte dievčatá. Niektoré dievčatá majú tendenciu pribrať, a potom rýchlo narásť, a zoštíhlieť tým pádom, potom sa v raste akoby zastaviť, a znova pribrať. Je to dané aj hormonálnou sústavou. Odporúčam nejesť sladké a veľa sa pohybovať, v prípade vyššej nadváhy konzultovať s detským lekárom.

Wolfie_2005

Ahojte,
Mám 13 rokov, meriam 163cm a vážim 89kg viem že to je veľa ale chodila som aj na tanečnú ale skončila som kvôli úrazu. Jesť nejem veľa sladké mám 1-3l2 krát do týždňa, chodím na basketbal a volejbal neviem ako schudnúť není nepríjemné keď sa mi v škole vysmievajú. Najviac by som chcela schudnúť na stehnách a bruchu. Prosím poraďte mi. ?

Cokoladkamini

Kaktus12- vážiš len o 2 kg viac,to je v pohode :) navyše, tie 2 kg sú nič :) to na tebe určite nie je vidno ;)

Miluda- tak ti už že vôbec nemôžeš mať tučné stehná moja

Radka63

Dobrý deň chcela by som sa opýtať mám 12 rokov som vysoká 155 cm a vážim 57kg je to veľa ? Ak áno poraďte mi čo mám zo sebou robiť