Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie pre deti

ahjaj

ahoj jukul,
poradila by som Ti prihlásiť sa na nejaký športový krúžok, ktorý by si mala trikrát do týždňa, alebo kolieskové korčule, vynechať sladké jedlá s cukrom. O svojom rozhodnutí schudnúť informuj rodičov.

ahjaj

ahojte dievčatá. Niektoré dievčatá majú tendenciu pribrať, a potom rýchlo narásť, a zoštíhlieť tým pádom, potom sa v raste akoby zastaviť, a znova pribrať. Je to dané aj hormonálnou sústavou. Odporúčam nejesť sladké a veľa sa pohybovať, v prípade vyššej nadváhy konzultovať s detským lekárom.

Wolfie_2005

Ahojte,
Mám 13 rokov, meriam 163cm a vážim 89kg viem že to je veľa ale chodila som aj na tanečnú ale skončila som kvôli úrazu. Jesť nejem veľa sladké mám 1-3l2 krát do týždňa, chodím na basketbal a volejbal neviem ako schudnúť není nepríjemné keď sa mi v škole vysmievajú. Najviac by som chcela schudnúť na stehnách a bruchu. Prosím poraďte mi. ?

Cokoladkamini

Kaktus12- vážiš len o 2 kg viac,to je v pohode :) navyše, tie 2 kg sú nič :) to na tebe určite nie je vidno ;)

Miluda- tak ti už že vôbec nemôžeš mať tučné stehná moja

Radka63

Dobrý deň chcela by som sa opýtať mám 12 rokov som vysoká 155 cm a vážim 57kg je to veľa ? Ak áno poraďte mi čo mám zo sebou robiť