Chudnutie pre deti

kikca1988

Je to smutne, ked sa deti takto od zaciatku zanedbaju, ak to samozrejme nie je sposobene nejakou chorobou ale ide len o obzerstvo.

lavila

... tazko pri tomto zaujat jednotne stanovisko. tak zalezi na roznych faktoroch, ktore tazko posudime len spoza pocitaca.

llnzzda

no presne, ale tak je pravda, ze niektore deti za to ozaj nemozu, ze to maju sposobene zdravotnym stavom. aby sme nehadzali vsetky do jedneho vreca.

diidi

to mi je zakazdym tak luto, ked vidim taketo tlste deti ako nevladzu oproti ostatnym a pritom to vacsinou byva prave chyba rodicov.

paulita

Nasi znami su obaja tak trochu pri sebe a je vidno, ze aj deti to maju po nich, aj ked tipujem, ze je to stravou. Nejak ich to netrapi. Takze rozumiem tomu, ze v tomto pripade sa informuje kvoli neterke. Ze aspon takto jej pomoct chce akosi.

ivcaP

Mna celkom zaujalo aj to, ze ide o neter. Jej rodicom to nevadi, ked sa zaujima niekto iny o to, ze ma nadvahu a treba s tym nieco robit?

elza_2322

pridala by som viac pohybu a ubrala tučne jedla. Stači viac športu, kolobežka, bicykel, odražadlo, futbal, tenis

tymra

detom treba ist prikladom, pokial by videli dospeleho ze sa stravuje len hlupostami a necvici, tazko potom detom hovorit aby robili presny opak. netreba aby jedli 5 krat denne a tlacit do nich vodu. zase aby ju oblicky stihali aj spracovavat. takze dobre je sa hybat s detmi, nejake spolocne aktivity a zaradit do jedalnicka zeleninu, ovocie

denissa84

Pri deťoch robiť tak, aby si to nevšimli a robiť veci zábavnou formou. To je zakaždým najúčinnejšie. Oni si nenechajú vysvetliť ešte, alebo aj nechajú, ale nechápu to v takom zmysle ako dospelý. Čo zaberá, tak robiť veci spoločne. Robiť veci tak, aby deti videli, čo robíme my, dospelí. Oni to prijmú ako samozrejmosť, keď tak vidia konať svoje "vzory".