Chudnutie pre deti

sonicka_s

my sme detom kupili rascal bicykle a chodime sa bicyklovat a tym aj športujeme. Nejak podobne to podaj aj ty a uvidiš, že sa im to bude pačit

danicka

Deti by som rozhodne netrápila žiadnymi diétami a zvlášť takto dievčatá, ktoré majú ešte pred menzesom alebo ho majú len krátko a búria sa v nich hormóny. Stačia pravidelné prechádzky, sem tam korčule, bicykel alebo kolobežka

olivka1987

Tak ako je pravda, ze ked si to vezmem tak, ze ked som bola dieta sme ovela viac casu travili vonku, teraz je ta pocitacova doba, a pokial dieta von chodit nechce tak ho nasledne nebudem napchat chipsami a nezdravymi jedlami.

dagmar12

nehovorila by som o chudnuti, ale o zvyšenej fyzickej aktivite. Kupte mu bicykel a chodte s nim pravidelne vonku hybajte sa a jedzte lahke jedla

PetkaV12

u deti by som to robila nenapadne a rtadšj by som to pojala ako zabavu, kludne sa chodte cela rodina bicyklovat, kolobežkovat a uvidiš, že to bude mat u deti uspech. Moje deti maju nove bicykli rascal a odvtedy doma takmer nie su a stale sa bicykluju

evita87

Pokúste sa ju začať viesť k nejakému športu. Pokojne zaviesť aj pravidelné výjazdy a výlety na bicykli. Určite jej to prospeje. Ale netreba šetriť na bicykli. Odporúčam Woom alebo Rascal zo stránky www.cyklospeciality.sk.