Chudnutie pre deti

Patinka

Ahojte ja mám 13 rokov meriam 168 cm a vážim 55 kg.. :( prosím pomôžte mi ako mám chudnut.. Alebo ak by sa niekto našiel kto ma okolo 12-14 a chcel by som mnou chudnut, predsa dvom to ide ľahšie :)

Lala-kiklop

Mám 11 a musím schudnúť..Vážim o 8kg viac akoostatný..Možno to nevidno ale ja to vidím! Aj moji rodičia to vidia...Neviem čim to je lebo sladkosti nejem a každý den chodím bud na HIP-HOP alebo bedmintom...A ani nejem vela..Ja dokonca ani neranajkujem ani nevečerám...Venujem sa viacerým športom a tancom...Cvičim v posilovni a stále nič...Všedci v rodine su chudí takže to génoch nebude...AKO MáM SCHUDNUT?

Monitaaa

magy
ups :D tak to som si nevsimla, az teraz som si prečitala ostatne komentare a som uplne zhrozena ze 12 ročne dievčata musia riesit diety a podobne... Chyba je jednoznacne v rodine a rodičia by si mali uvedomit čomu tieto deti vystavuju, vidim to u mojich priatelov. Dieta pride domov zo školy, drb za počitač aby mali pokoj, maminka prinesie rovno pod nos tučnu večeru a o par rokov tu bude zas temu Mam 12 a chcem schudnut...

Monitaaa

wikka
myslim, ze ty jej nepomozes nijak... Za to, ze je dieta obezne môže chyba stravovania v rodine a to ty neovplyvnis, pokial ma zly zivotny styl mozes ju brat aj kazdy den na prechadzky a bicykel ked pride domov a drbne sa na gauč s vreckom čipsov a sladkosti.... Riesiť to maju rodičia, celkovou zmenou stravovacich navykov nielen dietata, ale celej rodiny, aby mu isli prikladom. A vvobec najlepsie je sa do takej situacie nedostat, stale je lepsia prevencia, ako potom riesit problem...

Magy

anonymka1999 - mozno sa ti ta rada pacit nebude, ale jedine. hybat sa. netusim kde byvas, ale poobzeraj sa, urcite niekde v okoli najdes sportovy klub, bojove umenia, zumbu, plavaren, fitko...
porozmyslaj napr. aka hudba sa ti paci, a podla toho si vyhladaj ci niekde v okoli nie je na to tanecny klub ci subor, napr. latino, spolocenske, irske, r&b...
a kasli na to, ze sa na teba budu pozerat krivo ci posmesne. to len zo zaciatku, neboj, ked ukazes ze dokazes zatnut zuby a makat viac, ako oni, ze si tam kvoli sebe a nie kvoli nim, ze za pol roka ci rok budes lepsia ako oni, tak potom sa budes smiat ty. ;)
a v 13tich mas kopec casu pred sebou, aby si dokazala byt tak dobra, aby si to niekam dotiahla (napr. medzinarodne sutaze, ocenenia a pod)