Chudnutie pre deti

petrusqa1999

Ahojte dievčatá,
mám 14 rokov vážim63 kg a výšku mám 173 cm strašne by som chcela schudnúť.Aj keˇˇd nemám nadváhu tápim sa.Začína sa mi objavovať celulitída.Mám hrozne veľké stehná a brucho.Pomožte mi prosím.

Semi :)

Ahojte dievčatá ja mám 13 rokov. 179 cm a 55 kg. Váhu mám v poriadku ale brucho veľké :) Ja som začala behávať kolečká okolo mojej ulice zo začiatku 3 a potom postupne viac :) a nejedla veľa . A veľa som pila vody to by vám malo pomôcť. Dôležité je pri behu hlavne pokojne dýchať a behať nie rýchlo ale na diaľku :) Toto by vám malo pomôcť :))) Držím palčeky

veron34

Ahojte, tak povedala som vam ze sem napisem kolko som schudla. Takze za tento tyzden som schudla 1 a pol kila :) zo 70.4 na 69.1 :D

veron34

juliuska89 - ja mám presne taký istý problém ako ty. Mám 12 rokov vo februári už 13 a mám 70 kíl :( Ja tiež neviem odolať sladkému ale od soboty som začala s tou diétou čo sem napísala Jessical, tak dúfam že mi to pomôže a o týždeň sem napíšem koľko som shudla

juluska89

Dobrý den ja mám 12 rokov a vážim 75 kg. chcela by som do júna schudnut asi na 47kg. prosim pomožte mi neviem čo mam robit neodlam sladkemu

Jaaa

Ahojte . Mám 10 r. a myslim si ze som tucna . Vazim nejakych 40 a viac kilo . Meriam okolo 150 cm . Snazim sachudnut a jest malo . Denne sa snazim robit drepy . V skole na telesnej robim s kamoskou posilovacie cvicenia.. Myslíte si že mi to pomôže(drepy a menej jest) ? Ďakujem za odpoved .

JessicaI

Ahojte dievcata.
Ja niesom vasa vekova skupina a ani vahova ale rada by som vam poradlila ako mate chudnut ked tak velmi chcete. Hlavne ziadne diety. Keby som ja nedrzala v mladosti diety nepokazila by som si metaboliznmus a nenabrala by som tolko kilogramov co mam teraz. Ziadna dieta nieje dobra a este neviem o takej po ktorej by sa kila nevratili spat s urokami. Treba jest pravidelne 5-6x dennne. Medzi jedlami 2,5-3hodiny. Pit vela obycajnej vody. Pocita sa to asi 400ml na 10kg. Ked mate napr. 50kg tak 2litre vody denne. Rano je dobre vypit teplu vodu s polkou citrona a az po pol hodine az hodine si dat ranajky. Jedzte hlavne tmave pecivo a nie to co obsahuje bledu muku. Obycajne rozky alebo biely chlieb si dajte len vynimocne. Obmedzte sladkosti. Ak mate celku chut na sladkost nic sa nestane ked ju zjete asi tak do 12hodiny. Ja si ju raz za cas ako odmenu alebo ak mi ju niekto podaruje dam na desiatu ku kave a jogutu ci jablcku. Desiatu a olovrat jedzte len malicko napr. jogut alebo ovocie a caj. Pripadne par zrniek orechov. Na vecer treba jest menej ako na obed a ak si davate druhu veceru tak uz len jogurt alebo zeleninovy salat. Jedzte tak aby ste neboli hladne... neprejedajte sa. Nejedzte jedno cez druhe a stale skoro v jednom kuse. Obmedzte jedenie vysmazanych jedal, tucnych jedal a kolacov. Treba zvysit pohyb.
Ak nemate radi sport tak staci chodit pravidelne na pol hodinovu prechadzku.
Dzte sa dievcata a nenechajte sa zlakat dietami.

lol zuzka XD

Ahoj. Ja mám 44 kg :( a strašne rada by som chcela mať 39kg. Kto vie, ako na to nech mi píše na moju mailovú adresu.Veľmi prosííím , lebo by som chcela schdnúť na 39kg už toto leto čiže asi do júla. PROSIIIIIIIM

petuus

Vieš ja som Tiež v tom veku a mám 51 kilogramov a mám presný návod schudla som asi 2 kilá super !!! Ráno treba nalačno cvičiť a potom si dať veľké raňajky, ale nič ťažkého ! napr. praženica musli ... potom si môže dať nejaké jablko alebo iné ovocie.Hodinu počkajte s jedením a potom nech si zacvičí potom znova hodinu nejesť. Na obed sú dobré ryby alebo maso s veľa prílohami !! Pred večerou si môže (nemusí) zacvičiť na večeru niečo s bielkovinami a tukmi. Sladké si môže dať len raz za deň !!! Reakciu a zlepšenie mi pošlite na ppastierova@post.sk