Chudnutie pre deti

hbbznn

nie nechudni...nech zacne chudnut o 6 rokov ked sa jej zastavi rast ..vacsina lidi co sem pise su tucny ni vyssi na svoj vek.ak dieta bude spalvat viac kalorii ako prijmat(zaklad chudnutia)z coho bude rast?

natty22222

Ja mam tiež 12 rokov mam 157 vysku a vazim 41 kg prosim poradte ako mam schudnut moja kamoska ma 35kg a ja chcem mat aspon 38kg poradte prosim vas PROSIMMMMMMMMM NEJAKA DIETA DETSKA?? ALEBO NIECO?

elinkaaa

kikusik neboj sa to zvladnes len nemysli na ziadnu dietu ....lebo si tym len pokazis zdravie a ver ze nakoniec budes mat viac kilov po diete ako pred nou .....skus sa zdravsie stravovat ....ide leto tak zelenina a ovocie budu dostupne ...skus obmedzit sladkosti a najme sladene malinovky ....skus pit radsej cistu vodu resp. mineralku .....a skus sa mozno zapisat na nejaky kruzok ....ja som velmi schudla ked som zacala tancovat moderne tance ....alebo skus plavanie,volejbal ....skus sa popozerat po ponuke v meste a iste sa najde nieco co ta bude bavit :))))....

kikušík

Aj ja mám 12 rokov 170cm a takmer 85 kíl...nie som veľmi tučná, aj keď je to ľahko uveriť, ale mám veľa kíl :( stylishfox@ mohli by ste prosim, pomôcť aj mne? lebo vyzeráte skvelo !! :D

stylishfox

Milá kikusqua34!
Vôbec Ti netreba žiadnu pernamentku do fitka, to Ti s dovolením zakazujem! Deti do 15 rokov si takýmito somariny iba pokazia zdravie, vývoj, cyklus, prsia a aj duševné zdravie! pri tvojej výške je 61 kg nie je žiadna katastrofa, nie si tučná ani chudá iba by si potrebovala zhodiť 3 - 5 kilečiek, čo je úplna pohodka! Viem to lebo Ja Mám 156 cm a do 17 som mala niekedy aj 65 kg, a teraz vyzerám takto :stylishfox.blogspot.com
pozri si foto ak chceš!

Jediné čo ti môže pomôcť trošku zhodiť je správna zdravá strava no pritom vyvážená strava ktorá je pre tvoje telo teraz najpotrebnejšia! Tvoje telo pre život a vývoj nepotrebuje ani jednu sladenu vodu, biely cukor, vyprážané jedlá, dresinky, tatarky, maslaaa fast foody nič viac moja! To čo by si mala vynechať sú veci, ktoré ani ja ani nikto z môjho okolia bežne už aj tak nejedáva, lebo jeden je po operácii, druhy ma vysoký cholesterol, tretí chce byť zdravý atd atd! Myslím si že ak sa budeš pridržať stravy ktorú dostávaš v jedálni, budeš spokojná ! Trošku viac pohyby a všetko bude ok! Hlavne si nenamýšlaj že si tučná alebo niečo také, kto z nás dospelých niekedy nepribral! Nemusíš byť na klíčkoch a karfiole, uplne stačí vynechať všetko po čom ti je tažko cítiš sa otapená a ospalá :)

Držím ti palce a rada poradím!
stylishfox.blogspot.com

Maoam

je to strasne zle, ano, zacni sa hlavne venovat pravidelnemu sportu, je jar, ide leto, korcule, bicykel, plavanie, najlepsie bude, ked si zaobstaras niekam permanentku a vezmes aj kamosku

jest fast-food, pijes sladke limonady, Colu, jedavas casto pizzu, hamburgery, hranolky, vela sladkeho? ako ti vari mama doma? ci nevari?
Musis zmenit aj stravu, ale mal by ti s tym niekto pomoct.

kikusqa34

ahoj mam 12 rokov 158cm a vazim 61kg ja viem je to zle a chcela by som velmi schudnut no neviem ako ja som sa snazila ale nikdy to nevislo a prave preto ze ide leto nechcela by som vyzerat v plavkach ako... pomozte mi prisim