Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Mishka001

Dakujem za info. Tiez tam mam prist rano 7;45 tak aspin to budem mat hned z rana za sebou. Tak sa tesim lAko sa citis? Ake mas umplantaty? Uz si to tu urcite pisala ale tak nepamatam vsetky baby tunak ake maju velkosti

slniecko83

Teneriffe

Predoperacne by ti spravuli v den opky a implose by oni ibjednali. Budem ti drzat palce aby ti skor ako september zavilalu na opku

juliana581

bittersweet

určite choď nad 350 ml...budeš potom ľutovať, že si si dala také malé...

čo sa týka rezu spod pazušia tak ten preferuje dr. Červeň a on nemá problém dať takto ani anatomické implantáty...ostatní lekári s tým už majú veľký problém a tomuto rezu sa vyhýbajú oblúkom, lebo je to oveľa náročnejšie hlavne pri anatomoch...a je s tým viac roboty

syner

teneriffe

o objednavky sa ty neboj ;) bola som s kamoškou a tej to objednávali na rýchlo rovno sestričky ;) takéto veci ani nerieš...zbytočné stresy... ale chápem ťa :D ja som tiež stresovala s kadečím

syner

slafci1807

samozrejme, že je to u každej inej ale logicky!!! ak do plochej doktor napcha 300 a do druhej 500vky s rovnakými proporciami ta s 500ml bude mat určite bolesti väčšie keďže ten sval sa "viac" natiahne (samozreme záleží aj od prahu bolesti)
a zas iné je ked babe ktorá je po kojení prsia ma poklesnute natlači 500vky... takže asi tolko k tejto téme :)

all
baby ja som inak už dnes v pohode.. som sa aj sama postavila z postele a to som ležala (žiadny polosed) takže parada... vsetko ma svrbý (teda hojí) ale deň čo deň je to lepšie

ythyl

simca simcs,

nevadi,hlavne,ze nejake prsia mas a to je jedno aka velkost,ja som dnes bola na konzultacke,podla dr.som dost uzka,pod prsiami 72cm,ale ze sa mi zmesti hocikolko ml,tak budem mat 390 a 420ml,lebo mam miernu asymetriu a prsia asi tak polky:)ja by som si dala este vacsie,ale man

inak all,

nechcete niekto konzultaciu u dr. Cervena na koniec januara?lebo idem zrusit termin,tak mozno by som niekoho potesila:)

bittersweet

Davidoff ak sem nahodou este niekedy zajdes, zaujimalo by ma ako je mozne ze mas anatomicke implose dane z podpazusia, mas to spravene nadherne! Ja kade sa vypytujem tak jedina odpoved ze z podpazusia sa to neda a neodporuca.

bittersweet

No veru ani mne to vcera neslo!:)

Baby z interkliniky, robili vam niektorej opku z podpazusia s endoskopom? Ja som dnes bola na konzultacii u dr.Racza a prehovaral ma na gule a ze u mna by to slo pekne z podpazusia. Moc mi nechce dat vacsie ako 295ml. Tak teraz vobec neviem co si mysliet lebo uz som bola na dvoch konzultaciach predtym a obaja odporucali anatomi a aj okolo 350ml v pohode.

bittersweet

No veru ani mne to vcera neslo!:)

Baby z interkliniky, robili vam niektorej opku z podpazusia s endoskopom? Ja som dnes bola na konzultacii u dr.Racza a prehovaral ma na gule a ze u mna by to slo pekne z podpazusia. Moc mi nechce dat vacsie ako 295ml. Tak teraz vobec neviem co si mysliet lebo uz som bola na dvoch konzultaciach predtym a obaja odporucali anatomi a aj okolo 350ml v pohode.