Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Myshka
Pozerala som tvoju foto pred a mozno aj preto ta to tolko boli, lebo ty si mala tie prsia mensie ako ja, tak mozno ta to viac ta koza taha ....

deed

Myshka no moc neslo, ten piaty den rano som sa zobudila taka stuhnuta zase, ale ako som to rozchodila a rozcvicila tak uz bolo dobre a tak to zostalo :)
Rana horsie a potom uplna pohoda, vcera som medovniky robila vesala prala pradlo a pohodka. Je pravda ze raz za den si dam panadol lebo lave prso ma trosku picha ale inak sa sa :)

All
Dokedy ste brali nieco od bolesti pripadne kedy vas prestalo v prsiach pichat?

Myshka001

deed

ja mam eurosilicone, gule.. a išlo ti to postupne , že lepšie a lepšie? lebo ja mam ozaj pocit že je to stále rovnaké, stále sa ledva hýbem.. dnes mám 4. den vrátane dňa opky a stále to strašne bolí :/ ... už len čakam kedy to troška povolí :/

Luky2112

Slniecko83
No veru uz sa ti to blizi,v dobrom zavidim....aj ked ja mam obavi z toho vsetkeho,ja som chcela opku az po novom roku koli tomu aby bol maly uz strasi,bude mat 2 roky aj 3 mesiace..ja som obavam najviac toho ako to uvladnem s malym...

marikamarika

Bitesweet, deed

Ano aj mne vysvetloval nejake tie mozne velkosti, len by ma zaujimalo to ze ci to je naozaj uz vo vacsich velkostiach technicky ci zdravotne nemozne alebo sa to jwmu ako odbornikovy jednoducho zda nepekne, ja by som tiez nechcela nejake mega prsiska ale take ako bitesweet napisala najvacsie mozne pekne na moju postavu...akurat to mi nejde do hlavy ked si pozriem kocky zname slovenske ci zahranicne koziska te idu pol dna pred nimi a hrudnik nijak speci velky cize ako to vlastne je...
Mne s tymi 425 povedal ze budu vychadzat take plnsie cecka, ze on mi neodporuca davat vacsie ako o cislo a pol poprsie, kedze teraz mam plnsie acko, priemer 13 cm..
Uvidim co ta vizualizacia slubil mi tam poskusat vsetko mozneho ak gule aj slzy aj rozne profily, sam nespecifikoval co by mi odporucal povedal ze nahadze a uvidime..opku mam inak planovanu na 27.2. Pocula som ze interklinik ma super izby a postele ake ste mali skusenosti baby?
A dakujem za rady typy atd :)

bittersweet

deed mas pravdu, aj mne vysvetloval tu sirku prs a tusim 10,5 mi vychadzalo. navrhol gule, vysoky profil, mentor 295ml. a ze to moze ist cez pazuchu endoskopicky.
tebe pristup cez pazuchu nenavrhoval? citala som ze plastici to radi robia len pri mensich implosoch cca do 300ml, ale taky dr.cerven nema problem s nicim:))len keby take cakacky nemal.

deed

Myshka
U mna sa to zlomilo na piaty den, nirmalne som fungovala akoby ani opka nebola (okrem dvihanua chalanov na ruky )

A mas take iste implose ako ja akurat znacku nevuem, ja mam mentor :)))

Bittersweet
Ja som volala raczovi tyzden pred opkou ze ci nedame muesto 325 radsej 350 a on povedal ze ta velkost sa odvija od sirky prs a nie hrudnika, mne nameral 12cm sirku a implos ma byt o kusok uzsi, v den opky prisiel a ze ma aj stredny plus profil ( ten sme dohodli) a aj vysoky a ze vyskusa oba co bude lepsie a dal mi vysoky - som uuuplne spokojna a vacsie by som uz very nechcela, to by som vyzerala ako barbie :)))) tak to proste super vyslo presne na moju postavu, ved kukni foto