Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Simca simcs

Kukla som tvoje fotky a podla mna ich mas urobene velmi pekne, take prirodzene a velkost mas tiez akurat. Ja som plocha jak zehliaca doska a tiez budem mat malu velkost 295 anatomy.kvoli sirke prs, mam len 11,5 mozem mat len 295.a wne to vobec nevadi.a ty sa tiez nemas preco trapit, mas ich pekne a este sa ti usadia a budes ich mat tip top.tak si ich vychutnavaj maj z nich radost a netrap sa velkostou.

Katus25
Dufamze tije uz lepsie, ja idemdrzim palce nech si co najrychlejsie fit.som rada ze mas opku teraz27.12.uz onedlho budes mat pekne prska aj ty.

Drzte mi kocky zajtra palce, idem na odber krvi a tak ako som si aj myslela, som akasi slaba,hrdlo ma boli ,nieco na mna ide. Dufam len ze vysledky nebudem mat az tak zle, ze ma nepustia na opku.

ythyl

simca simcs,

simca prsicka mas velmi pekne,nahodou som si myslela,ze budu mensie vyzerat,ale vyzeraju tak na 300-330ml:)nebud z toho smutna a uz nemysli na to,ze si si mohla dat vacsie,lebo ti pasuju k postave a nikdy nevies,ked budes mat babo,pokojis,ze si potom nedas vacsie ;) a dakujem, dufam,ze aj ja budem spoko:) si zlata :)

Trinity Orion

simca somcs
Ahoj :)Podla mna mozes byt spokojna,este sa ti prsia urcite usadia,je to este velmi kratko po operacii a potom budes mat pekne sumerne prirodzene prsia :)

simca simcs

Kocky zalozili mi album.mohli by Ste to prosim pozret ci mam spokojna.fakt si rada precitam akykolvek nazor.dakujem

slniecko83

All

Kocky chcem sa opytat 30.12 mam predoperacne testy a momentalne nieco na mna lezie ak by sa mi stav nezlepsoval po paracetamole a nasadila by som antibiotika mohli by byt nedobre vysledky krvi z tych antibiotik?

slniecko83

Luky2112

Ja mam tiez maleho drobca doma a ma 17 mesiacov tak toho sa tiez bojim ako to budem s nim zvladat po opke a este sa bojim ze ochoriem. Totizto zakon schvalnosti tento rok alebo lepsie povedane od septembra som kazde dva tyzdne chora aj od dnes nieco na mna lezie a to sa snazim jest vitaminy

Myshka001

deed

no hej, ja mam pocit že mi prasknú, totálne tlaky a do toho tá bolesť :/ .. úplne ťa obdivujem že piaty den si bola v pohode... :) teraz si koľkaty den po?

simca simcs

deed
ja som brala prve tri dni dva razy denne a potom uz len do konca tyzdna raz denne nieco od bolesti, ale ja si myslim ze je to individualne lebo kazda to zvladame inak

katush
dufam ze sa das coskoro dokopy, drzim palce :)

katuss25

ALL:Kočky tak namiesto operacie som skončila na pohotovosti:-(a operaciu mam 27.12 tak som to silila az som skoncila...
Tomyum1 ako moja dufam ze ti je lepsie
Deed ako ti je?
nesiel mi vobec net nedalo sa mi sem pisat:-(