Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Caute kocky, tak som dnes bola na kontrole a vsetko super :)))
Tak sa tesim :)

Inakfungovalo vam pridavanie prispevkov vcera vecer? Mne sa nedalo nic napisat :((

Bittersweet
Ano mam gule 325 vysoky profil, pofotim este a pridam bez leukoplastov :)

simca simcs

Ythyl

no ja mam 164cm a momentalne nieco vyse 53kg ale to sa stalo tak nahle tiez som mvala okolo 40 a jak som pribrala a narastla mi Len prdel a prsia ani o deko :D a to keby aj je moznost dat si vacsie tak by Sa nespravili strie?bo vies z nuliek na trojky to je trosku extrem.mne povedali ze keby mi daju vacsie tak ten implantat by Sa dal vidiet a aj nahmatat v okrajoch tak neviem.niekedy je menj viac :) nechcela som byt chamtiva.uz som poslala fotky Len mi Este nezalozili album tak potom by som rada vedella vas nazor aj so vsetkou kritikou

Lenkalili

Baby prosim vas ako je to s tou zarukou implantatov? Na čo sú tie záruky a vlastne ktorá je najlepšie značka a prečo je najlepšia? Mne bude davať ES tak neviem či mam rozmyslať nad inou značkou alebo je to OK? Ďakujem za odpovede :)

ythyl

simca simcs,

a vysku a vahu mas aku?lebo ja som po kojeni dost plocha,aj ackove podprdy su mi volne a to som pred dvoma rokmi mala urcene 450ml,tak neviem podla coho to urcuju,ale tych 210ml sa mi zda malinko,fakt mozno podla tej koze to urcovali.Inak som mala jednu kamosku,ktora sla k jednemu dr.tam je povedali,ze viac ako 280ml sa jej neda dat a posla ku Cervenovi a ten v pohode jej dal 350ml a to bola baba,kt.mala 160cm a nejakych max.45kg,cize drobna a chuda:)to zavisi od doktora:)

mata125

syner
vies ako som vstavala ja?a este aj teraz si pomozem...ohla som jednu nohu vo vzduchu,chytila sa oboma rukami pod kolenom a vytiahla som sa hore...a tie bolesti netreba nechat vystupnovat hned ako citis ze ta zacina iba trosicku pobolievat hned treba brat liek tak mi bolo povedane...

simca simcs

bittersweet

no ja ani neviem ci som drobna, nikdy som si velmi taka nepripadala bo mam sirsie ramena a ted som aj dost pribrala, prsia som nemala absolutne. uz som poslala fotky tak cakam kym mi schvalia album, fotky pred opkou nemam, ale je vidno ze to tam mam napeckovane riadne, dr. povedal ze tam nebolo jednoducho tolko koze aby sa mi dali spravit vacsie

syner

no zatial co sledujem tak cim vacsie prsia tym vacsie bolesti, neviem ci sa mylim.ja by som tiez sla do vacsich bo aj teraz si pripadam byt take dievcatko vo vyvine :D ale tebe drzim palce nech sa ti naozaj cim skor polepsi :)

syner

mata125

no skor palenie citim ako tlak :/ hlavne lavý.. pravý už celkom OK ale z postele sa sama nepostavým aj ked "ležím" v polosede

syner

simca simcs

tak zasplocha no čo ja viem ked dam fotky posudis... dake kopčeky tam boli :D a ja keby chcem tak aj 500 vraj by to šlo..ale to si už neviem predstavit ake bolesti by to boli :/

bittersweet

Simca simcs mne osobne contratubex nikdy extra nepomohol.

210ml bolo maximum, konstitucne si aka, drobna? Ono to ani tak nesuvisi s povodnou velkostou prs ako parametrami hrudnika.