Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

liliana 2

IVIK 111
Netrep laskavo sprostosti ze viac bab sa to nepaci.Vies o tom ze 90% zien su s vysledkom spokojne?A ktory muz by sa so zenou rozviedol len za to ze sa jej pootocili implantaty?Ziaden.Samozrejme ze je to riskantne,ale co v zivote riskantne nieje?Moja mamka ma silikony od 1983 a su super,tak neblbni a nezavid babam ktore na to maju.

ivik111

NO KED SI CHCE DAT UROBIT PRSIA NECH UROBI POZNAM PAR OSOB CO SI TO DALI UROBIT JEDNEJ SA POSUNUL IMPLANTAT DOLE O 7 CM TAKZE HO MA NIZSIE PLATILA ZA TO 90 TISIC DRUHA ICH MA AKO VYKLEPANE FORMICKY PRIVELKE NA JEJ TELO DALSIA TO SOM LEN CITALA ZE KOLI MANZELOVI SI DALA ZVACSIT PRSIA TIE KVAPKOVEHO TVARU A ONI SA JEJ NESKOR POOTOCILI A MUZ SA S NOU KOLI TOMU ROZVIEDOL . TO UZ CO JE . POTOM SOM CITALA JEDNA MALA Z TOHO NADOR A ZA VYPRATIE MUSELA PLATIT MALA TAM INFEKCIU A RANY VELKE A POTOM KAZDY CHCEL LEN SVOJE VLASTNE A DOST BAB NEBOLO SPOKOJNE S PRACOU AKO TO UROBILI

chrustik2

No tak asi nikto tu nevie v tomto smere poradit?Viem,ze je jeden velmi dobry chirurg je z Trencina alebo Trnavy,bol aj minule v televizii na STV1 tak ak to niekto pozeral napisete mi prosim jeho meno,dakujem.. ;-))

DJ HiDe

chrustik2, spravny nazor, aj ja viac ocenujem rady, ako kritiku rozhodnutia...len lutujem, ze ti v tomto smere poradit neviem, mozno sa ozve niekto z kolegov :)

chrustik2

no asi si necitala nic o silikonoch pretoze sa to da uz zistit uplne normalne a to aj sonom,ze ci je clovek v poriadku.No dakujem za prispevok,lebo ja rozhodnuta som a pevne.Som si myslela,ze sa sem pisau rady ked niekto nieco potrebuje.pa

DJ HiDe

zachodka, boze, na jednej strane vravis, ze je to len jej rozhodnutie, no na strane druhej ju od toho prehovaras, akoby po tomto zakroku mala zomriet...
podla mna si dievca nevybralo az tak zle, pretoze kazdy ma komplex z niecoho ineho, a ked ma ona zo svojich prs, preco by ho mala drzat nadalej, ked to moze napravit?

zachodka

do tohto rozhodnutia ti zajebavat nemienim :) je to tvoj zivot....ale dufam ze vies..ake mozes mat problemy...v tejto dobre je velmi rizikova rakovina prsnika...ktora sa cez implantat neda zistit...a neebolo by velmi fine zomierat na rakovinu...a ani by si o nej nevedela...ale este raz....je to len a len tvoje rozhodnutie