Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

drndula

Ahojte baby..idem po radu ..v 2012 som bola na prsia,400ml ES,pod sval,dr Červen,rez pod pazuchami... plánujem väčšie aspoň 550ml,zmena snáď bude očividná..máte niektorá osobnú skúsenost, prosím? ďakujem

Alexa12

čaute baby. ako prebiehalo hojenie po operácii? ako dlho to trvalo kým ste normálne fungovali? budem rada za názory, ďakujem

blondie14

Ahojte, som dva týždne po operácii a chcela by som vedieť, ako spoznám, že mám ešte opuch? možno to znie blbo ale ja proste neviem rozoznať, či sú prsia také, aké už ostanú, alebo či je to opuch a ešte sa zmenšia...

Alexa12

Baby skuste sa spytat svojho lekara, davaju na pooperacnu ranu taku pumpicku, ktora do rany vnasa analgetikum :) lepsie sa to hoji a hlavne neboli!