Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

JanaPek

Já jsem o operaci dlouho přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla chvíli počkat a během toho vyzkoušet tvarovací podprsenky. Koupila jsem si jich několik z www.intimidea.cz a s mým sebevědomím to udělalo zázraky. Být tebou, tak bych první zkusila jiné řešení.

blondie14

Ahojte, som dva týždne po operácii a chcela by som vedieť, ako spoznám, že mám ešte opuch? možno to znie blbo ale ja proste neviem rozoznať, či sú prsia také, aké už ostanú, alebo či je to opuch a ešte sa zmenšia...

Alexa12

Baby skuste sa spytat svojho lekara, davaju na pooperacnu ranu taku pumpicku, ktora do rany vnasa analgetikum :) lepsie sa to hoji a hlavne neboli!

dagmar12

tiez sa chystam, ale zatial stale vaham pretoze sa velmi bojim bolesti a hojenia...nikdy som na operacii nebola a este o to viac mam strach

KopraJ

Ahoj, no a jsi si jistá pro takový závažný krok? Já osobně bych do toho nešla. Být tebou pokud pořád přemýšlíš tak bych se zamyslela nad tím základním - spodním prádlem. Osobně doporučuji eshop lingerie-outletcz.com kde mají spoustu zajímavých variant. Třeba taky najdeš ten pravý typ pro tebe ;-)

Khira

Ahojte, obnovujem tuto temu. Pred par rokmi (5-6rokov spat) som intenzívne rozmyslala nad operaciou. Aj som tu bola registrovana pod inou prezývkou. Absolvovala som konzultacie u Mudr. Trska (anatomicke 390ml, pod sval, rez pod prsiami) ) a Cerven (anatomicke 410ml, pod sval, rez pazuchou). Pristup sa mi pacil oboch lekarov, Trska mi venoval viac casu, u Cervena to bolo narychlo, ale aj napriek tomu sme sa dohodli na operacii. Ako prislo predoperacne obdobie, strach bol silnejsi a ja som to neabsolvovala. Teraz to ľutujem. Som plnostihlej postavy a prsia nemam absolutne ziadne. Mam z toho komplexy, ale to je urcite zrejme kazdej, ktora tuto operaciu podstupila alebo ju to len caka. Dala som si v 30tke novu výzvu do zivota a tou je ist si za svojimi snami. Chcem sa preto spytat, nakolko uplynulo uz hodne rokov co som sledovala skusenosti s plastickymi lekármi, chcem si obnovit odporucania na lekarov . Nie je v Bratislave a okoli nejaky špičkový plast. chirurg, ktory by vkladal implantaty pazuchou? Dvaja lekári sa u mna zhodli ma tom, ze rez pod prsiami by nebol vhodny, nakolko by ostal viditeľný, kedze nemam svoje prsia ziadne. Ci stale je MUDR. Cerven spicka vo svojom odbore? Dakujem