Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Myshka001

slniecko83

ja mám 325 ml vysoký profil... ale bolesti sú stále hrozné :( mám pocit že ešte horšie ako po opke :(.. a čo čítam, tak baby píšu jak im je zo dňa na deň lepšie a lepšie, a ja mam bolesti že ledva prejdem pár krokov z izby na wecko a naspäť :/... ak rátam deň opky, zajtra to bude 4. deň a čo sa týka tej hroznej bolesti, žiadne zlepšenie ... začínam byť z toho na nervy... :(

bittersweet

Marikamarika no mne dr.Racz to iste povedal a hoci ja chcem anatomicke presviedcal ma na gule ze by mi sedeli, ale mensie ked chcem prirodzenost. Lenze 295ml mi pride fakt strasne malo. Ja netuzim po velkom poprsi, skor by som to definovala tak ze chcem maximum co na mne bude posobit prirodzene a viac sa mi paci kvapockovy tvar.

simca simcs

all
pocujte kocky, neviete prosim ako dlho trva kym mi vytvoria album? lebo ja som poslala fotky uz asi dva dni dozadu a zatial mi nic neprislo :/

ythyl

no ja som to tiez tak brala, ale uz aj mama mi doma povedala ze za tie peniaze by mohli byt aj vacsie a z toho co tu pisete tak uz zacinam byt mierne nestastna.. :(
tebe drzim palce, verim ze vsetko dobre dopadne a budes vyzerat skvele :)

marikamarika

Stafci

No ja som bola u racza z interklinik ako vypadal byt simpps a asi aj sikovny vela mi porozpraval cize asi aj dost vie len mi jovoril ze ak mi da vacsie gule ze my budu trcat na bokoch a suchat sa o ruky..tiez bol skor za prirodzenost aspon to som z neho citila, a bavili sme sa o tom ze pri tych 425 by to boli take plnsie cka co je akoze dost malinko...ja mam hrudnik 73 podla toho co teraz meral...no ale ja som si vzdy predstavovala ze budem mat krasne velke poprsie a ked uz tak uz...preto sa pytam ci to je jeho postoj alebo sa to neda koli zdravotnym rizikam...kazdopadne sme sa dohodli na vizualizacii a ze mi tam poskusa rozne druhy tvary velkosti a uvidime..
Takze teraz ocakavam mail s vizualizaciou :) a dakujem za rady...ty mas Eckovu podprsenku no dievca nadhera...tisko zavidim :)

ythyl

bittersweet,

mám to presne 29.januara o 14:00,napíš mi mail a ja ti naň odpíšem a sa dohodneme,aby som sestričke nahlasila tvoje meno :)lebo tam chcem zajtra alebo v piatok zavolat:)