Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

Luky2112 v ten den nas bolo 7... lepsie? no bodaj by ale nie je bolí moc...hlavne ten lavý ale to tu píše skoro každa druha, že jeden viac druhý menej s tým som rátala... len som nerátala, že až taká bolesť... lebo píšu tu viac menej o tolakoch ale mňa to páli :/

bittersweet

ahojte baby, som tu dlhsie nebola, cela rodina lahla chripkou.

vsetkym gratulujem k novym prskam! zavidim vam ze to uz mate za sebou, mne sa uz o tom aj sniva.

deed mne sa zdaju tvoje prsia super, to mas gule?

Tomyum1 hruza co si si musela vytrpiet, ale snad najhorsie mas za sebou a vysledok bude skvely! Mas moj recht, ja by som asi tiez isla znova do toho kebyze som nespokojna, zijeme len raz! Ja sa tiez bojim spravnej volby, lebo mam asymetricku podprsnu ryhu, nie velkost prs, zatial co som bola na konzultacii u Paliatku a Trsku, tak mi obaja povedali to iste, ze urcite dat rovnaku velkost implantatov. Neviem sa rozhodnut, ku ktoremu z tychto dvoch Dr.ist!:)

Myshka001

slniecko83

ahoj :) tak ja som prišla o 7.45 tam pred ambulanciu, kde som mala konzultáciu :) tam mi dala setrička ešte podpisat par papierov a rovno sme išli na izbu :) tam mi prinisla v krabičkách implantáty a podprdu, kazala mi navliect si tie pančuchy a dat na seba take uzasne biele nemocničné oblečko... :D tak som čakala asi 15-20 minút, potom prisla, dala mi tu tabletku - náladovku, kazala mi uz len ležať.. tak som ležala asi 10 minút a potom prisli sestričky, a na tej posteli ma doviezli az pred operačnú sálu.. tam uz som len zosadla, prešla na ten operačný stôl.. už mi bolo vcelku jedno čo a deje, lebo som mala v sebe tú tabletku, tak som si len lahla, nadýchla sa asi štyrikrát toho "uspávacieho vzduchu:D" a uz som sa len zobudila na izbe že je po tom :)

simca simcs

all

baby vidim tu odkaz na contractubex, ze by to malo pomahat lepsiemu hojeniu jaziev. mate s tym niektora skusenost?

Myshka001

deed, dada77

ďakujem... ale kure*sky to boli!!!! pred hodinkou som prišla domov, je mi až do plaču od bolesti... :(

mata125

syner
palenie?no ja som trosku citila palenie ale dalo sa to vydrzat a tie lieky mi pomahali...ja skor take napnute to mam obcas az na prasknutie

simca simcs

syner

pises ze si bola uplne plocha a dali ti tam 450ml? ja som netusila ze je to mozne, mne sa tam dalo 210ml a povedali ze viac by sa ani nevoslo. bolesti som mala tiez ale uz 3dni po opke som sa citila super tak dufam ze aj tebe bude coskoro lepsie.

deed

ja nosim zatial len tu podprdu co mi dali na kliniky ale ked uz budem riesit sportove urcite by som sla do NIKE lebo aj pred tym som mala taku a su vzdusne a drzia to pokope celkom, takze ja by som to odporucila :)

Luky2112

Syner
Ano pochopila som ta :) len som este chcela vediet kolko tam bolo s tebou bab...uz ti je lepsie ci stale bolesti?