Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

ALL
caute, tiez mi vcera nedalo pisat. vsetkym vam drzim paluchy!!! aj katus, aj tomyum, aj deed aj vsetkym ostatnym cerstvym cickam... citam a prezivam s vami! :)

to: slniecko83, stela123, Myschka001, syner, Luky2112 a ine "cervenovky"

ja som konzultovala koniec nov, termin mi dal jul, ten som vsak odmietla, lebo prazdniny pri detoch... tak stale dufam a pevne verim, ze mi zavolaju skor... a tot moja otazka: keby zavolali skor, stiham objednat implose a podprdu??? inak idem v septembri, co uz, vydrzim.. ale najradsej by som im maily pisala, ze "prosim, prosim" :DDD

slafci1807

marikamarika
ahojky, záleží od toho aj aká si široká, ja nakoľko cvičím som veľmi široká v chrbte a aj v ramenách.. a záleží aj ku komu ideš, ja som bola u očenáša a mne napr povedal 420 a keby si dam tolko, tak teraz asi zabijam, bolo by to nic... okolo hrudnika som mala 83cm cize fakt som siroka... ale ja som ho jednoducho uprosikala na 500, on povedal ze keby necvicim mohla by som mat aj 600 ale nakolko planujem sutaz viac mi nemohol dat ako 500 lebo uz teraz mam odstrihnuty prsny sval a mala by som potom pocit ,,plavajuceho implantatu" alebo tak nejako to vravel. Ak si u očenáša on vraj nie je zastanca velkych prsnikov, skor mensie ale prirodzenejsie. Ja som ale maximalne spokojna.. odkedy ich mam som plakala 2x od stastia :) 1X ked som si ich po tyzdni videla a 2X som plakala teraz cez vikend, ked som videla v Gate peknu podprdu tak ze si ju kupim ved o mesiac mozem uz nosit aj normalne... a 75D male a E nemali :)

marikamarika

Slafci

Ahoj, ja som bola na konzultacke a po meraniach atd mo povedal ze sa mi tam zmesti tak 420ml aby to bolo velke ale prirodzene...ja som chcela 500..cize mi spravi vizualizaciu ale som sa chcela opytat ty si dostala nejake odporucanie usmernenie atd a tvoje boli vramci toho ci mas vacsie? On mi vravel ze to bude trcat potom z boku...

slafci1807

ALl
Baby ahojte pýtate, resp ste písali o Katuss25 že už to má za sebou... ale bohužiaľ nemá, písala som si s nou rano a opku ma prelozenu na 27, lebo sa jej to vobec nezlepsilo :( tak jej treba nanovo drzat pasticky aby sa rychlo dala dokopy ;)

simca simcs a syner,
baby neviem kde ste došli na teoriu, že čim vacsie tym vacsie bolesti, ja osobne budem presne na stedry den 2 mesiace po opke a myslim si, že po tom co som precitala toto forum, som bolesti zvladala podla mna najlepsie a to mam 500ml anatom. Cize o velkosti to nie... ja som mala zly len prvy den a ako som tu uz xkrát pisala o 3dni som si sama umyla vlasy, osprchovala, upratala, proste sama vstavala aj z postele vsetko takze ak idete este len na opku a zvazujete vacsie, odporucam co najvacsie- co to naozaj da ;)
ostatnym kockam gratulujem k novym prskam ;)

sashinka1985

KAtus25

Uz to mas urcite za sebou, dufam, ze vsetkoprebehlo v poriadku a ze moc velkebolesti nemas.prajem co najrychlejsie zotavenie, napis nam, ked sa budes citit lepsie.:-)

Deed

Super, zesa ti to pekne hoji.posli fotky, som na tie tvoje prsicka zvedava. Uz teraz ich mas pekne, mas ich urobene super podla mna.

Tomyum
Dufam, ze Uz problemy z prskami mat nebudes a bude to uz len a len dobre. :-)

deed

Katuss
Ano uz mas urcite po tom a je z teba prsnata sexica :)))
Drz sa a napis ked budes moct

Tomyum1
No som zvedava na foto, jamam take dve cierne modrinove ciarky nad rezom, neviem zcoho.... Ale uz sa tesim na sobotu a nakupovanie sice len sportovej ale rozhodne vacsej podprdy :D

tomyum1

Deed
Perfektne ze je vsetko ok. Ja idem na kontrolu 27. Poslala som foto v skafaci do galerky. Nie su suce ns fotenie, su cele modrinove od hematomu a totalny opuch zhora, druhe prsko tiez opuch ale nie zhora ale cele gulate, no katastrofa. Uz nech sa to zahojiii...