Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Bittersweet
Mne sa odkojil len vrch :) spodok ostal okej, aj racz povedal prekvapene ze mam krasne gulate prsia :) preto aj zmenil anatom za gule....

bittersweet

Deed tak super s tymi deckami, ja mam 3 a 1 a z tohoto mam dost stres. Ale inak ty si mala pekne prsia aj predtym, vobec nevidno zeby si kojila!

juliana581

katuss25

ja idem k dr. švehlíkovi a budem mať 420 ml, guľaté, ES

a ty?

bude dobre, uvidíš..budeme ceckane :-)

simca simcs

all
Dakujem vam velmi pekne, upokojili ste ma ste velmi zlate :)
vsetkym co maju pred opkou velmi drzim palce a myslim na vas! :)

Luky2112

Deed
Dakujem za povzbudenie ;) pomohlo....

All kocky
Ma vyznam dat si namiesto 350 ml 375 ml?
Neni tam nejaky minimalny rozdiel?

deed

Baby s detickami

Po tych 4 dnoch sa to fakt uz da :) ja mam 3 a 2 rocneho a som im povedala ze mam bobo ze nebude hopi ani velmi sa tulit a tak chodia a robia moja moja...ja som im tuzden predtym hovorila ze pojdem do nemocnice a budem mat bobo :) a zvladli to, okrem toho mi racz povedal ze prvych 7 dni sa snazit nedvihat kym sa ten implos prilepi a potom tak ze cez chrbat a nie cez prsne svaly, cize zohnut a dvihnut :)))

Nebojte, urcite to zvladnete :) drzim prsteky

Simca simca
Mas ich podla mna akurat, ak by ti tam chcel dat aj vacsie asi by ti pretrcal ten implos, fakt su akurat ani obrovske ani male :)

Luky2112

Slniecko83
Hmm tak ty mas doma este mladsieho,len ja mam taky problem ze moja mama mi nepomoze pretoze je proti tomu a muz mi bude moct pomoct na nejake 3-4 dni,viac nie...neboj nic nesmies nato mysliet ze budes chora,nesmies si to pripustit,treba jest teda nejake C vitamin ak sa teda smie pre opkou nieco take,nemam to az tak preskumane :) ale bude na teba mysliet a drzat palce nech je vsetko ok....