Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

dievčata čím viac citam tieto príspevky tak sa moja tuzba po prsiach straca a prehlbuje sa strach a tým ma to odradza od opky. tak isto aj problemy ake mala tomyum1 - už si určite ok držala som palce. ale fakt dievčata prečo toto podstupujete? nemôžete spať, dýchať, hýbať sa, nedaj bože ak sa ešte objavie komplikácie po opke. a tie bolesti. chytá ma z toho hroza a nie odhodlanie ist na opku.ked cítam tieto príspevky sa sama seba pýtam ci chcem toto podstupit ci nie som spokojna s plochou hrudou.samozrejme nie som spokojna ale neviem ci som dost silna vnutorne takéto niečo podstupit.všetky ktoré tu pisete ste 100% presvedcené že idete do toho, že to podstupite, chcete.... no ja zatiaľ nie.ano chcem väčšie prsia a tym krajsiu postavu v plavkách ale....asi som na hlavu.

shiela

stela123,slniečko83
dievčata tak sme 3 chodiace katastrofy. tiež musím mať push up a poriadnu aby som aspoň niečo mala.

sashinka1985

Trinity orion

Super!!! To je uplne ze uzasna zmena a tu asymetriu vidno len trosicku. Oni ti este usadnu a ziadna asymetria tam nebude. Wau! Mas ich uplne ze super!

mata125

Triniti Orion
ahoj...tak reagujem prva :) na to co si tam mala tak to mas fakt pekne..aj tu asymetriu moc nevidiet...ja mam tiez miernu ked pozries na foto ale teraz po dvoch tyzdnoch sa mi to trosku dorovnalo odpuchlo a ked sa usadia bude to v pohode v porovnani s tym co som tam mala som spokojna :D mozes byt aj ty supeer

Trinity Orion

All
Ahojte dievcata.Tak som pridala nejake fotky...som zvedava co poviete.Ta asymetria je na fotkach nejak viac vidiet ako v skutocnosti,ale aj tak, vzhladom na moj otrasny zaklad,je tento vysledok pre mna zazrak,len dufam,ze ked sa prsia este usadia,pojdu este viac k sebe.Ake mate skusenosti,tie co mate uz dlhsie implose?

slniecko83

Luky2112

Snazim sa jest aj ten vitamin C aj propolis,mlady jacmen pijem a stale volaka choroba utoci katastrofa. Moji rodicia v pohode co sa tyka prs niesu proti a aj mi pomozu s malim co som rada lebo on je tak zivy neobsedi ani minutu

deed

Este baby co sa mu stalo, ja som nirmalne dostala aj ked berien HAK, tak neviem ci stres alebo kombinacia s atb no neviem, ale nemuselo :(