Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

tomyum1, bittersweet,marikamarika

ďakujem Vám dievčatá, veľmi si to cením. Píšte správne. musím sa rozhodnúť. chcem prsia no len ešte sa musím rozhodnúť či podstúpim to riziko. každá operácie má riziká a aj toto je operácia. aj po pôrode sú bolesti a prejdu. nerodila som. prežila som tetovanie, a s tabletkami by som mala prežiť aj toto no nie?

marikamarika

Shiela

Ahoj, pripajam sa k nazoru ze sa musis rozhodnut a ak si si neni sto percent ista nepodstupuj to..v kazdom pripade, pre krasu sa trpi :) ako hovorievali nase stare mamy a plati to dnes, su vacsie i mensie bolesti, trhanie obocia, depilacia, tetovanie, rozne diety a cvicenie ano aj to su bolesti ale psychicke, rozchod, klamstva, strata blizkeho ci prace,...kazdy den podstupujeme mnoho bolesti, niektore dobrovolne niekore nie, je len na nas ako sa k tomu postavime a co chceme..a najdolezitejsie na tom je ze kazda bolest casom pominie..
A strach? Dalsia sucast kazdodenneho zivota tak ako ty uvazujes nad tym ci podstupis to riziko opky iny zas uvazuje nad tym ci podstupi to riziko sadnut si za volant auta co ak nabura, ci vyjde na ulicu ked snezi co ak si zlomi nohu, ci pisti dceru na doskoteku coak jej tam niekto ublizi...strach jednoducho patri k zivotu tak ako bolest ale aj ten pominie a jedno je iste, ked sa tie jazvy zahoja bolest vymyzne zas ostane len to pekne a plati to na vsetko nie len na pekny dekolt..
Takze ti prajem vela vela stastia a nech uz sa rozhodnes ako kolvek bude to spravne rozhodnutie, a nakoniec budes stastna vi s alebo bez..:)

Trinity Orion

All
Dakujem vam velmi baby za pochvalu,moc si to cenim :)Aj som mala trocha obavy,co poviete,ale tak som stastna a uz teraz sa tesim na finalny stav,povedal mi doktor,ze take tri mesiace to potrva,kym budu tip top :)

syner

Dada77 tá istá otázka :D kedy budem mocť zahodiť túto mrcha podprdku ktorá ma tlačí a odiera z prava z lava z hora z dola... + konečne spat na boku :(

inak zajtra týžden od opky a už som v pohode :) až na to, že ma chytil kašel a kašlať v takomto stave nie je nič extra ale to je už nič oproti tej bolesti v prpvý deň :D

v pondelok idem na kontrolu tak hadam si ich už uvidím :) sama som zvedavá... potom pofotim a pošlem :)

Dada77

Shiela, stela123, slniecko83

Baby pridavam sa do klubu.
Kedy si uz konecne budem moct dat push-up podprdu, nech to este trocha zvacsim ?!

All
Baby kedy mozem normalnu podprdu s kosticami a vypchatu ?

tomyum1

Shiela
Chodis sem uz dlhsie, citam tvoje prispevky a ako sa vyvija tvoj nazor ist ci neist na opku... a vidim na tebe, ze stale vahas, ci ist do toho ci nie... Sama sa musis rozhodnut ci podstupit riziko ktore operacia prinasa (kazda o nom vieme a kazda ratame s tym ze prave nas sa to nebude tykat). Ak tvoj strach a obavy prevysuju tvoju tuzbu po krajsom dekolte zabudni na to a nechaj to tak... Prepac, ze pisem aj o tej horsej stranke ale zial taka je realita a treba ju akceptovat. Drzim palce nech sa spravne rozhodnes :-)

tomyum1

Katuss25
Ahoj zlatino lieckaj sa... Urcite ti k chorobe prispel predvianocny zhon plus stres z operacie... Supni cecko, zinok, lacto7, mna casto bolievalo hrdlo ale odkedy davam tuto kombinaciu je ti fakt lepsie. A este imunoglukan, ten trebs dlhsie brat.

Ja som ok zatial a dufam ze to tak zostane... Ze uz vsetky nastrahy a komplikacie mam za sebou :-)

Drzime si palce!!!

bittersweet

shiela urcite sa kazda z nas boji a prirodzene cim viac vies, tym je to horsie! je to o prioritach a o tom, ako velmi ti takyto komplex znizuje kvalitu zivota. ja si po dvoch detoch ani do tej push-upky nemam co dat, nesedi mi ziadne pradlo, ziadne plavky, v lete je to depka.