Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

angie 77, slniecko 83
Baby ani si neviete predstavit aka som stastna a ozaj vdacna doktorovi,za to co dokazal,konecne sa nebudem musiet hanbit v lete dat si vystrih,nie to este plavky :)A dakujem Vam za pochvaly :)

slniecko83

Sashinka1985

Ahojky mame to smolu. Mna tiez chitila choroba a ja akurat 30 bufem mat predoperacne a tiez sa obavam ze sa nevyzdraviem a vysledky budu zle. Od dnes berem antibiotika tak som zvedava ci zaberu. Budem ti drxat palce aby sa ti opka neposunula

sashinka1985

Katus25
Dakujem ze na mna myslis, vysledky budem vediet az 30.12,lebo ma ta klinika dovolenku. Citim sa coraz horsie tak urcite nebudu vysledky dobre. Mozno dopadnem ako ty abudem opku musiet presunut, co byma asi poraziloa.ja uz mam pocit ze to vsetko ten drbly stres. Stale nad tymi nasimi cickami rozmyslame a uz z tej nedockavosti a stresu nakoniec ochorieme:-D
Dufam, ze ty sA citis moja uz omnoho lepsie.!!!

tomyum1

Katuss25
Uz je podstatne lepsie, len sa bojim ze to prsko kde bol hematom je tvrde opuchnute od lopatky ci sa hematom resp opuch vstrebe, ci mi to tak nezostane... Tak jasne ze to bol masaker vytlacat a vyberat zrazeninu okolo toho implosa a bude potrebovat prsko cas dat sa do poriadku... Ale som trochu nervozna z toho, aj ked opuch pomaaaaaaalicky ustupuje...
Mojmu muzovi radsej nic nehovorim a este mam doma aj choreho maleho. Takze dari sa :-(
Ty budes mat 27. opku a ja kontrolu. Neviem ci radsej nezavolam mudr nech ma kukne uz 22. Pre istotu...

katuss25

tomyum1:ahoj moja dakujem no davam sa pomali dokopy zas som nachladla rodila som mojho hafkača 9 deti 30h som bola pri nej zas sa hrdlo ozyva ale kaslem na to striekam hrdlo uz mi nieje tak hrozne ako bolo tak 27 musim ist...pozerala som tv foto ty si musela byt stresne ubolena moje chuda dufam ze si uz ok...ja uz chcem mat za tym...

angie77

Trinity Orion

...musím pochválť mládekovu prácu, pekne ti ich spravil, určite ti to pozdvihne sebavedomie :)
..ja by som ani neriešila, či pojdú ešte viac k sebe, pretože sú krásne už teraz :)

angie77

...ahojte dievčatá, po dlhšom čase sa ozývam :) som rok aj mesiac po opke a už ani neviem že som na nejakej opke bola, žiadne problémy, žiadne bolesti, prsíčka sú úplne prirodzené a už aj zabúdam aké komplexy som mávala, ako keby boli moje odjakživa :)

...mne opka dala jediné a to najdôležitejšie, že som prsia prestala úplne riešiť, vždy som riešila akú podprdu si kúpit na tie moje vykojence, aké plavky, ako sa všetci na kupku po mne pozerajú, závidela tým, ktoré tam mali viac nadelené :) no teraz ich vôbec neriešim, kedže sa mi opkou vyriešil jeden velký problém a nemusím sa nimi neustále zaoberat..a je to super !!!

syner, Dada77

ja som do 3 mesiacov nosila, len športové podprdy, alebo na chvílku von som zniesla kosticovú nevypchatú, ale ked som prišla domov tak šup do pooperačnej lebo prská ešte boleli..
sami uvidíte kedy vám prsíčka povolia také nosit, lebo ked som si aj po 3 mesiacoch dala občas do výstrihu takú push up podprdu prsíčka ma veru po nej ešte velmi boleli a tento stav neviem či netrval aj do pol roka...takže push up len von a potom rýchlo do nejakej športovej alebo pooperačnej ..určite skôr ako do 3 mesiacov žiadne vytláčanie push upkami, ved uvidíte sami :)

teraz po roku už môžem hocijaké aj maxi push up, prsíčka na to nijak nereagujú, nebolia :)sami uvidíte, vyskúšate :)