Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Katus25 to je smola s tou chorobou, ale treba to brat tak, ze asi to tak malo byt a dobre si urobila, ze si sa rozhodla najprv preliecit. 70% takychto ochoreni su virozy, cize niet divu ze ti ATB boli nanic. Teraz su vo vzduchu riadne humusy. Ja mam tiez nervy ze sa mi toto stane, odkedy chodi dcerka do skolky, je stale chora a ja s nou:(

bittersweet

Marikamarika tak mne nikto neoznamil ze za to mam platit a to ako kedy zaplatim? Lebo ja som neni rozhodnuta ze tam idem na opku. Skusim mu napisat nech tam nabucha viac, ja som sice mlc velke prsia nechcela ale toto je fakt nic, kvoli tomu by som sa rezat nedala!:)

katuss25

Slniecko;sashinka:bambulky moje nezufajte ja som tiez ochorela a opku mi prelozili o tyzden
Poviem vam pri antibiotikach pod narkozu mozete dostat sok a to ozaj za to nestoji mne ju odmietol...ale ine som chcela na hrdlo mi pomohlo kloktat repik;7aspirinov rozpustit v 3 dcl vody kloktat nie pit riedi krv;a do nosa otrivin s eukalyptom a jox na striekanie hrdla je toho dost tak skuste vybrat dufam ze vam nieco pomoze kocky poviem vam tak jak som ja bola zle a to som dobrala anibiotik nezabrali tak som sla na stare babske recepty...bambule nezufajte bude dobre budeme krasne prsnate ...drzim palceky

angie77

Lenkalili

ahoj ja som si robila predoperačné u obvodnej, všetko zadarmo, lebo mi to spravila v rámci preventívky,na sone som síce nebola, ale máš nárok 1 sono za dva roky ako prevenciu zadarmo a u internistu som tiež nič neplatila a to som mu povedala že idem na augmentáciu

marikamarika

Bittersweet
A este ono 295 je na mij vkus celkovo troska malo :) mne ked prirovnaval tie prska silikonove aby som mala predstavu bolo malo aj 390 cize ja som mu hned povedala nech mi do toho vizualu natlaci co najviac roznych typov s co najvacsim objemom...a dohodli sme sa ze keby nieco on ten vizual vie spravit aj desat krat cize zmeny akekolvek mu mozes hlasit mailom telefonicky a vyskusa ti to zmenit...len sa neboj nudi to tvoje ciciky :))

marikamarika

Bittersweet

Ahoj, nie zatial mi nic neposlal, a ani som zatial za tu vizualizaciu neplatila sestricka mi povedala ze az potom..na konzultacke som bola v dtredu a mi povedal ze najneskor dnes rano to posle..pisala som mu uz mail, neviem ci mu mozem vez vikend vyvolavat tak preto..ale tiez neviem preco ju este nemam ci nie nahodou preto lebo to este neni zaplatene, ale ked mne fesanda tvrdila ze az potom sa to plati tak ja neviem..

Lenkalili

Prosim vas dievčata je tu niektorá ktorá bola ohladom predoperacnych a sona u obvodnej a mala to zadarmo lebo ona jej napisala tie papieriky na jednotlive vysetrenia? Ak ano to sa ma nepytaju na tych vysetreniach na aku operaciu idem?? Lebo v podstate za tych okolnosti ze augmentacia by to nemalo byt zadarmo, alebo? Ďakujem za reakcie :-)

bittersweet

Marikamarika aj ty si vcera dostala 3D vizualizaciu? Ako sa ti pozdavala? Mne to pride take cudne a hlavne prsia mi to zvacsili ale bradavky nechalo rovnake, bolo mi trochu chladno a stres:))) a teda pride mi to strasne male, urobil mi vizual na 275 gule a 295 anatomi.

slniecko83

Trinity Orion

To sa bude nakupovat novych triciek a plavociek a samozrejme podprdy. Uz nech aj ja mam po opke a mohla sa vytesovat ako aj ty