Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Katus25

Jatie vysledky este nemam, az 30teho sa dozviem ake su, ale vcera mi pri odbere povedali ze moc mam zly tak ani nechcem vediet aka bude krv:-( musim tyzden cakat kym sa to dozviem. Som rada ze uz gra citís dobre,to je super!uz si mala tych stresov akurat tak dost.

slniecko83

Katuss25

Vdaka za rady musim z toho nieco vyskusat. Zacala som si dnes nasvecovat hrdlo biolampou tak som zvrdava ci to pomoze. Snazim sa skusat hocico. Tiez moj maly ako zacal chodit do skolky tak sme stale vsetci chory katastrofa. Uz to mas za par jaj v dobrom zavidim

slniecko83

Sashinka1985

Citim sa uplne na nic. Potit sa mi da iba vecer ked moj syncek zaspi a tak behom dna aspon litre cajikov pijem. Jasne pojdeme v termine na opku musime tomu verit a tesit sa ze budeme mat krasne prsicka.

katuss25

sashinka1985...pokasliavam ale to je uz nic dufam ze do opky sa to uz bude dobre vidis vysledky su dobre:-)tes sa uz sa ti to blizi a krati ja sa trochu zacinma bat ale zvladnem musim...

sashinka1985

All

Kocky ked mam projekciu implantatu 5,1cm znamena to co? Viem ze je to vyska ale o kolko mi to urobi rozdiel v cm hrudnika? O kolko cm budem mat asi vacsie prsia? Lebo som z toho trochu blba:-Ddakujem dievcata, este zevas mam.:-D

sashinka1985

Slniecko83

Dakujem aj tebe za podporu a ze mi drzis palce aby vysledky boli dobre. Ja tebe tiez, neboj moja, nejako tu chorobu dame na lopatky a na opku pojdeme v termine co mame stanoveny:-D jmozno toho 30 pojdem znovu na odbery--podla toho co som mala kvoli chripke zle. Tak pojdeme spolu v jeden den mozno. A citis sa uz lepsie?ja ani nie:-(a to este vrobote som medzi ludmi.

sashinka1985

Katus25
Dakujem moja ze myslis namna a za cenne rady, urcite nieco z toho vyskusam, co si napisala.ty sa uz ako citis?uz sa len 6krat vyspis a budes mat krasne velke prsia:-) a ja este 17:-D

katuss25

tomyum...ahoj moja jasne ze sa ti vstrebe ani nemysli ze by sa nevstrebal musi sa ti to dat doporiadku tak si bola na kontrolu?maly je uz lepsie?neboj ja pred mojim ani nepipnem ze ma nieco boli:-(budem musiet byt velka hrdninka dr ma varoval ze pri takom implosi ako budem mat ja budu bolesti a na prvy x ach jaj...

katuss25

bittersweet:presne ja som to lapla od malej vies ako to je...kychne zakasle mozes milion x vraviet chyt si usta 5r dieta neriesi a ako je v skolke je nonstop chora tak ako na potvoru opku mi pre chorobu odlozili teraz idem v piatok tak pevne verim ze budem uz ok uz mam nervy s toho strach vyhrava:-(ty ides kedy kam a kolko ml?