Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

cm pod prsiame neviem, ako sa to meria???,...myslis obvod pod prsiami??...ten mam 75 cm, vysku mam 169 a vahu 52 kg a ty??? ake chces implose???

hostelica

nie ja sa /este/ nebojim, a mam pocit ze sa ani bat nebudem,az tesne pred operaciou.uz to chcem mat za sebou....Kolko mas cm pod prsiami a vysku vahu aku mas?

evellina

ja som v zahranici, takze je to vsetko trocha komplikovanejsie aj s predoperacnym aj s operaciou, ale inac som z Presova

evellina

tak mna na prvej konzultacii meral a navrhol na jeden prsnik 325 ml a na druhy 350 ml, okruhle implose a ja by som chcela mentor a vysoky profil.Ja osobne by som skor prijala 350 ml a 375 ml, ale to zvazime na druhej konzultacii.Bojis sa???..ja sa uz zacinam bat :) :)

hostelica

Aj ja idem k nemu :)ja mam termin opky 31.3. a prvu konzultacku 13.3. Ja som este na konzultacii nebola....Aku velkost asi chces ?

evellina

ano idem k Svehlikovi, na jednej konzultacii som uz bola a druhu mam 1 aprila a operovana by som mala byt 23 aprila, ides aj ty k nemu??? kedy mas konzultaciu a kedy budes operovana???

evellina

no ved prave, ja mam termin opky az v aprili, ale uz som si tak priblizne ratala a zrejme budem mat v case operacie menstruaciu.Pisala som mu uz mail, ale mi zatial este neodpisal....

evellina

hostelica...aha dik, a teba nebolia prsia pred menstruaciou???..mna bolia asi 10 dni pred menstr. mam ich take ako naliate a su bolestive, no ale dobre ked ti povedal, ze to nevadi, tak ok :)