Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

olly-fa
ešte ktej velkosti záleží aj od toho či máš nejaký svoj základ ak už niečo máš tak bude košík večší pozrela som si tvoj základ tak je to možno vtom že ti dal A lebo to je ako keby si mal 75 b čím je krbát užší je aj košík výšíía pri 80 je to potom o košík menej nelakaj sa on má na to tabulky vie čo robý

tina691976

olly-fa
ahoj mne doktor dal pooperrčnu 80b ale to je preto aby tie prsia sťahovalo do seba aby sa netrvoril opuch pootom to už bude klasická podprda iná ja normálne nosím 75 ale to by ma teraz asi tlačilo ja som robila dakedy v blave si spodným prádlom tak veklkosti poznám podla tohto by to po čase u nás malo vyzerať na klasicku podprdu 75c alebo malé D najhoriš je to vnoci aj dnes som nespala bolelo to ako keby mi to malo vyleteť z hrude aj neuurol som si dala ale to nepomohlo tak som spala poobede ale cez den robým všetko dnes som navarila kompletný obed aj poumývla riad len tá noc je zlá dnes skusim dať dva neuroly na spanie už sa bojím večera neboj fotky pošlem

olly-fa

Cuculka

Ahoj no ja neviem,ci sa pomylil cico... 80 sedi,lebo obvod pod prsami mam 78 cm ale to A-cko sa mi nevidi. Juuuj a dnes som mu volala,asi budem musiet este raz :-)

olly-fa

Tina

Este jedna otazka ma napadla,aku velkost podprsenky pooperacnej si si objednavala. Lebo ja mam tam napisane na tom papieri ze 80/A a teraz rozmyslam ci je to ine cislovanie ako na beznych podprdach,aalebo sa pan doktor pomylil ale je mi divne ze na 400 ml implantaty si mam objednat A -ckovu podprsenku. Dakujem.

Matapazicka

Rebeca14 a caka sa aj pól roka na opku ja som to mala všetko ale tak rychlejsie cca 3 mesiace konzultacis aj opka

olly-fa

Tina 691976

Tak sa tesim na utorok,budem sledovat orlim zrakom galerku :-) tak sa zatial drz a nech ti je kazdym dnom lepsie a lepsie :-)