Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LoTina

jajakarinka... áno, aj o tom som tu niekde čítala, že sa to tak rieši, ...len som nevedela, či som ťa správne pochopila.

jajakarinka

Lo Tina.....ano na minutu presne keby sme to tak chceli urobit tak sa nam to nepodari.....ide mi ich dat preto rozne velkosti lebo jeden prsnik mam vacsi ako druhy a ja ich chcem mat rovnake ....

tina691976

olly-fa
jedna baba tam aj má fotku od pikulu aj má jeho meno pri fotkách pripísané dnes som si odopla podprdu na chvýlu. su krásne ale zatial su ešte opuchnuté už teras sa teším v utorok mám kontrolu tak to pom pofotím a pošlem do galérky aj ja som ten album u doktora videla a boli tam velmi pekné prsia a zatial nelutujem že som nešla k červenovi mala som termín aj u neho ale som ho zrušila nemožem čakať pol roka tak mi to vyhovuje teraz cez zimu nech som vlete fit staviame dom tak je tam vela roboty a dlho by som bola odstavená pri sťahovaní

LoTina

jajakarinka ... ale sa nám to poďakovanie pekne vydarilo ..na minútku presne :-)). A prečo ti ide dávať rôzne veľkosti?... teda ak som to dobre pochopila...

olly-fa

Lo Tina a jajakarinka

ked budete posielat fotky do galerky nezabudnite napisat aj svoj nick a do predmetu napiste silikonove prsia,teda aspon mne tak bolo poradene,ze mam urobit. A nebojte sa,heslo vam pride. Mne ho zajacik poslala behom hodiny. :-)

henka88

all
ahojte kočky, tak už aj ja idem zajtra na to a pridám sa do klubu oprsatených :) Držte prsty, mám to hneď ráno, pôjdem prvá, keď budem môcť tak napíšem, ako som dopadla. Uff, bojííím sa, hlavne nech to všetko dobre dopadne.