Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

jajakarinka
Myslíš tú pooperačnú? To mi Dr. napísal na papier,on vedel veľkosť a bola to 70C A teraz aj normálnu podprsenku mám C-čka :-)

jajakarinka

Peta79...prosimta a aku velkost podprsenky si si objednavala. .....tetaz mas Calebo D.prsia...dakujem za odpoved

peta79

LoTina
No ja si myslím ze skrz tvar prsníkov mi dal anatómy.Ja som mala prsia z kojenia troška vyťahané a aj tým ze som dosť schdla,tak mi aj prsia schudli a upadli. Dr. vie čo robí a on dá implantáty podľa tvaru prsníka. Ja som maxi spoko aj s prístupom,aj s vysledkom. Z vrchu mi to pekne sedí,nič nevidiet. Oni este ze nejaký mm., upadnú,ale ze to minimálne,ze sa usadia.

jajakarinka

Lo Tina......ta jedna moja sestra co ma 370 .ma slzickovity tvar inplantatou vysku ma 170cm.....vaha 55kg ale svoje prsia nemala ani Akosik....pod prsiami ma 80cm a hrudnik 90cm a ma ich krasne vyzeraju velmi prirodzene a teraz si kupuje podprsenky 80 C,D...zalezi aj ako su site podprsenky ......

bianka311

ahojte baby som tu opat po 4rokoch-20marec mam opku u cervena,vymena implantatov za vacsie,teraz mam 400-a davame 800-a komlet nos aj,rada by som videla fotky noscekov,prsia aj,funguje tu este galeria?ma tu niektora podobnu skusenost ?dakujem za odpoved