Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

ano mam aj link aj heslo ale neotvara fotky, doteraz nebol s tym ziaden problem, ale dnes sa mi nedaju fotky otvorit...hm

evellina

tak urcite ti lekar rad poradi ..ja tiez nechcem velke aby hned kricali ze mam silikony, ale ja nemam skoro nic a uz ked budem operovana tak chcem aby bolo aj nieco vidno.A mam tri kamosky co maju 350 a jedna ma 375 a vobec nemaju velke prsia, skor take normalne ako od prirody

hostelica

nechcem vyzerat komicky,som dost chuda, nemam skoro ziadne boky, ide mi skor o prirodzeny efekt,ale este uvidim na konzultacii co mi navrhne dr.

hostelica

tak ja mam doma same push up extra vypchate podrsenky:D takze sa spolieham na to ze mi daju ich...a zaklad mas aky? si celkom plocha ci mas tam nieco? ak chces hocikedy mi mozes napisat na hostelica@gmail.com.

evellina

mne nechcel dat väcsie implose, lebo ze vraj mam pod prsiami strasne tenku kozu a mohlo by sa stat, ze potom je citit okraje implantatu :(

evellina

hahahah mame rovnake miery??..takze ked som tam bola, pozrel si ma do pol pasa nahu a navrhol mi tu velkost co som ti pisala a dal mi v tej velkosti uz prsia, take silikonove.Dal mi taku specialnu podprsenku, pretoze mna nikto neupozornil a ja som prisla s vystuzenou a tie umele silikonove prsia co sa vkladaju do podprsenky musia sa teda vlozit do podprdy ktora nie je vystuzena.Takze si mozes zobrat uplne normalnu, nevystuzenu podprdu alebo ti on da ich.Teda vlozili sme tie umele prsia (nie implantaty) do podprdy a vyzeralo to super

hostelica

paneboze :D ja mam tie iste miery :D ..hehe....noo ja som chcela ist max do 300 ml...nechcem vyzerat velmi mohutne, no to tažko povedať, uvidim na konzultacke co mi povie navrhne atd,dal ti aj vyskusat nejake implose pod triko ci ako to prebiehalo ?