Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

LoTina
Ja mám 154cm a 47kg a mám tiez 370ml,anatom vysoký profil a sú akurát ;-) som 6.tyzdňov po opke z Dr.červeňa a maxi spokojnosť aj dnešná kontrola dopadla super :-)

LoTina

jajakarinka... jééj, to si ma potešila s tými segrami :-)). A koľko približne váži tá čo má tie 370-tky? ...lebo ja mám okolo 50 kg a 165cm. ...a bála som sa, že budú na mňa príliš veľké.

jajakarinka

Lo Tina.........Tak asi sa ti hodia viac k tvojim prsiam tie anatomicke len sa aj spytaj na ten profil aky ti da..... moje segry maju anatomicke inplantaty a maju ich krasne jedna ma 370 a ma ich krasne a neni su ani velke na nej a ta druha ma 450 alebo 500 presne neviem ale tato co ma vacsie tak uz su neni take prirodzene lebo ich ma dost velke ......a podprsenku som si objednala 80 C povedal mi ze budem mat vacsie trojky

sashinka1985

Henka88

Drzim silno palec zajtra. Neboj nic, budes mat krasne prsia. Napis ked sa ti bude dat.myslim na teba :-)

LoTina

jajakarinka... no ja sa v tých profiloch ešte nejak neorientujem, ani neviem presne aký ten profil mám mať ja. A tiež by som asi radšej chcela guľaté, len mne navrhol tie anatomické.