Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

tinizmus
pyžamo ani nezhánaj ajja som si dala tu námahu a pobehala všetky obchody nakoniec som volala na kliniku tak mi povedali že mi daju predoperačnu košelu ktoru budem mať kým nepojdem domou a boloo vyriešené nemusela som kupovať veci ktoré ani nevynosím

Sandritta

bittersweet,

Ja mam 330 anatom, tu prvu noc som nerobila nic ine len sa polohovala na elektrickej postely hore-dole, aj som si sadala na chvilocku, lebo som to nemohla vydrzat... Ale uz druhu noc som sa trochu vyspala, treba to len vydrzat, uz to bude len lepsie ;)

lauritania

gratulujem čerstvým prsaticiam !!!! už len nech čo najskôr ustúpia bolesti !!!!! každy deň bude lepší !!!

kamonika / oll-fa
:
najhorší deň a hlavne noc - bude ten deň pred opkou ! ja tiež stale na to myslím , ale snažim s azamestnávať inými vecami . ako - tak som si vyriadila dom , v práci som si dala všetko na poriadok , už som sa zbalila aj do nemky , a dnes som si spravila potešenie a ako " bolestné " som si nakupila niekolko handier :D ...takto zaháňa nervozitu ... :D :D :D

velkosť implantatov / rozhodovanie :

ako už poniektoré viete , mala som 2-dňovu depku , či tie moje vybrané impolše 410ml nebudu pre mna velké , ale už som sa ukludnila a nejdem to riešiť ... volala som dnes aj na kliniku , vyspovedala som sa sestričke a ona ma ukludnila , že to nebudu žiadne bomby , že 400ml je klasický štandart , ktorý sa dáva štihlym žiankam ,a žienkam ako ja ... že rozdiel medzi 285 a 410 je tak 2-3mm na obsah .. a taktiež že je velky rozdiel 410okruhly ímploš a 410ml anatom imploš , anatom je o niečo menší , akoby cca 50ml ...takže už som kludnejšia ... dufam , že budu podla mojich predstav ...

bittersweet

Sandritta dakujem, 330, viac sa mi vraj nevojde. Mam podprdu a cez to silnu bandaz, boli to! Akurat sedim v kresle, vsetko boli a neviem si najst polohu.

bittersweet

Caute baby, hlasim ze som prezila, je to cele pekne hnusne! Bolesti sa daju s tabletkami prezit, ale ta imobilita a bolesti v chrbte nic moc! Zatial mi dost ide do drenov, tak hadam to ustane.

katuss25

Sashinka...ja ic nemam tiez uplne make ale masirujem od kedy stichy vybral...nie su ziadne megy ja mam 180 cm na mne su akurat som stastna no okruhle maju plnsi dekolt a to ma taha...uvidime casom a ty si spokojna? Na bruchu nemam odvahu spat ani ja