Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xyz03

zoja83

ahoj, foto v galerke zatial nemam...este nevyzeraju tak dobre ked ich odfotim a hlavne vidno to, ze jeden je vacsi a ze bradavky niesu v jednej rovine :( a na toto forum som pred opkou neprispievala skor som si len citala prispevky :) a vlastne hej raz som napisala ci ma niekto skusenosti s chiramed v ke, ale nikto nic tak som to nechala tak...

olly-fa

stephanie 18

Ahoj,musis poslat foto prs(bez tvare) na galeria@zoznam.sk a jedna baba ti posle instrukcie,ale musis najskor aj prispievat na fore! Ked to budes posielat napis do predmetu "silikonove prsia" a nezabudni napisat aj svoj nick,aby vedela o koho ide.

olly-fa

Lussinka

ja som si az teraz uvedomila,ze aj ty si v pondelok bola,ja uz mam tu z tychto mien hokej :D ze ktora kedy bola :-) takze vy ste boli s Norou spolu? no pekne :-) Drzte sa baby.

sashinka1985

Marikamarika,bitterswet

Blahozelamvam!!! Vitajte v klube prsatic. Najhorsie su take prve dva tri dni, potom to bude len a len lepsie. Teraz pekne oddychujte, zotavujte sa a hlavne teste z toho, ze uz mate nove prsicka:-)

marikamarika

All

Ahoj zienky, ja uz to mam teda uspesne za sebou..vcera bolesti boli silne lieky mi mpc nezaberali, na noc to pomalyzacalo ustupovat ale strasne ma bolel chrbat. Kazde dve hodky na zachod cikat a potom troska posediet aby som menila polohu. Ale aj som pospala. Dreny mi moc netiekli cize mi ich pan doktor pred chvilkou vybral. Akoze ze aaaaauu...pekne neprijemny pocit ale chvala bohu ze ryvhlo presiel. Som dost imobilna jak male dieta. Bandaz som nemala k mentoru je nejaky speci skafander vo nepotrebuje bandaz, cize konecne som sa nadychla ked mi ju rozopol ale uz zas neviem dychat jak ju mam zapnutu. Chvilu mi trvalo nez som si zvykla na dychanie, nevladala som rozpeavat, ten pocit ze sa neviem nadychnut bol neprijemny k tym bolestiam uplne terno. Ale dnes mi je fakt lepsie aj ked bolesti este su. A hlavne ten chrbat..to je peklo cela cTa kombinacia uz cakam lepsie dni

Lussinka

olly-fa
Ahoj...Nebola si na konzultáciu 14.1 vo ZV? Ak áno tak asi viem , ktorá si...Ak áno, ja som bola so sestrou Norikou... :)Napadlo ma to kvoli práci co pisala a aj ten termin... :)

RUSH

Ahojte zienky,mam otazku pre tie ktore maju anatomy,za par dni mam mesiac po opke,a pomaly si skusam rozne saty a podprdy,mnohe zo zien tu pisu,ze anatomy nerobia plny dekolt,prave s tymto ja mam problem,lebo cokolvek dam na seba,mam dekolt,ako keby som mala gulate imp.,co sa mi teda az tolko nepaci,levo to nevyzera prirodzene,tie prsia zrovna razia do oci,myslite ze este padnu dole,asi je to skoro skusat ,ake mate prosim skusennosti,ktore uz mate dlhsie po op.,dakujem

RUSH

Ahojte zienky,mam otazku pre tie ktore maju anatomy,za par dni mam mesiac po opke,a pomaly si skusam rozne saty a podprdy,mnohe zo zien tu pisu,ze anatomy nerobia plny dekolt,prave s tymto ja mam problem,lebo cokolvek dam na seba,mam dekolt,ako keby som mala gulate imp.,co sa mi teda az tolko nepaci,levo to nevyzera prirodzene,tie prsia zrovna razia do oci,myslite ze este padnu dole,asi je to skoro skusat ,ake mate prosim skusennosti,ktore uz mate dlhsie po op.,dakujem

olly-fa

lauritania

Tak to prijemne vyuzivas cas :-) nakupovanie handier nie je na zahodenie :-) ja som dnes odcestovala do prace na 15 dni a vratim sa az v sobotu 15.3. tesne pred op,takze nudit sa nebudem a potom budem mat tiez perno,lebo v tejto pakarni tu som posledny krat,tak musim po opke zhanat doma robotu,tak bude veselo :D