Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lussinka

olly-fa
Tak budem na Teba myslieť 17.3...Vobec sa nemusis bat a mozes sa len tesit...Dr.P je velmi dobry...Videla som od neho len peknú pracu...Pristup uzasny aj personal...Na klinike som sa citila ako doma... Po opke som pozerala večer aj Panelak na izbe... :)

Lussinka

Ahojte...V pondelok som bola na augmentacii u dr. Pikulu...Vsetko prebehlo nad moje ocakavania...Personal bol uzasny...Operovali ma asi o 16.00 a rano o 8 som už išla domov...Bolesť ani veľmi necítim, skor take palenie a stipanie a to len v lavom prsniku...Zatial sa mi to páči...Obvodv tej podprde je 90 a som zvedava kokko to odpuchne...V utorkmam prvu kontrolu, tak som zvedava...Dufam ste na mna mysleli...papa Krasoprsky :)

katuss25

Sashinka1985..dakujem...daj im cas zmaknu aj ich das spolu a poviem ti akoby sa mne osobne zvacsili mam D nevystuzenu a uz mi pomali bradavky vytrcaju z nej a to som 8t od opky den co den ine nehovoriac o tyzdni...mozes byt aj ty spokojna

doka

NADENA,
bolestivé to nie je-jasne,že cítiš tlak ako po svalovke,ale si plne funkčná hned ,nemáš bolesti a obmedzenia,ja som sa na ten tuk samoška pýtala,či nemôžem mať z neho nejakú asymetriu,ale povedal,že nie-tuk je tekutý,nie tuhý-teda nehrozí,aby sa ti spravila nejaká gula a na druhom nič,si priamo z NR?

Nena1

zoja83
určite mi bude zošívať sval po bokoch, aby mi prsia v ľahu nepadali tak hlboko pod pazuchy. Na 99 perc. rátam aj s výmenou implošov, ale to sa rozhodne až na druhej konzultácii, podľa toho, či sa môj stav do vtedy upraví resp. neupraví . Takže o nových rozmeroch sme sa zatiaľ nebavili. Musím ešte dodať, že mňa depky úplne prešli. Prestala som sa pozorovať a riešiť v hlave svoj problém. Ja sa zase naďalej teším, že mám fakt krásny dekolt a vychutnávam si obchody so spodným prádlom. O mojom probléme z okolia nikto ani len netuší. Je viditeľný len doma, po zhodení podprdy.

nadena

DOKA ta cena je neskutocna :)) chcela by som aj silikony len chcem casom este jedno babo tak sa toho trochu obavam..bolo to bolestive?a moze sa stat ze sa casom ten tuk nerovnomerne vstrebe??

doka

NADENA,
nie je to celkom tak,ja som chcela silou mocou silikony a preto som išla aj na konzultáciu k nemu-podotýkam,že som po 3 pôrodoch a odkojené mám dokopy 5 rokov :),až v pondelok ked som doniesla sono mi povedal,že medzi žľazami a kožou mám veľa nevyplneného miesta,či by som nechcela skúsiť metodu tukom-cena 350€ !!! Bála som sa,že to nebude vyzarať tak,ako si predstavujem,ale dohodli sme sa,že ak nebudem spokojná,tak sprvíme silikony a zohľadnil by mi to aj v cene :)) Tak som nemala čo stratiť :)-výsledok-ako som písala-som veľmi spokojná s veľkosťou aj tvarom-toto som ozaj nečakala,ja som sa sním dohodla,že silikony by boli 410ml a povedal,že kľudne až 450ml,takže čo sa týka tuku-hned mi povedal,že k takejto veľkosti bude treba aplikovať tuk 2-3x,tak v máji by som mala ísť druhý krát,ale neviem,pretože teraz sa mi zdajú akurát-asi by som nešla do väčšieho-ale,že vraj sa to ešte trošku vstrebe-ja mám pocit,že ten tuk sa pekne rozlieva a stále sú pevnejšie :) tak uvidím do mája,a ten tuk sa neboj aj ja som myslela,že nebude mať z čoho,ale bolo :)

nadena

DOKA super takze slo to rychlo..ja uz mam odkojene a moje pria su ako supky :)) pocula som ze tento sposob sa moze robit len na pevne prsia..