Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Peta79

Ahoj,dakujem za reakciu. Ja som tiez ako ty, 7tyzdnov po. Skusim ich tyzden stale masirovat ako mi doktor kazal, ci aspon trocha zmaknu.musim nosit stale elasticku podprdu aj kvoli jazvom ze ich mam tuhe este. Ty si uz bola na kolkych koNtrolach a kedy mas dalsiu?dakujem

peta79

sashinka1985
ahoj:-)
ja som dnes 7.týždňov po opke a tiež ich mám ešte tvrdé a nedám ich k sebe. ale už mi postupne mäknú...to chce určite čas a trpezlivosť ;-) ja spávam aspoň na bokoch,takže troška mením polohy,ale na bruchu som tiež ešte nespala a nemám ani odvahu :-(

sashinka1985

Marikamarika,bittersweet, uz mate po. Presne o 9tej, kedy som bola v praci, som na vas myslela. Uz sa budete len tesit. Nezabudnite napisat.

Katus25
Tvoje prsia vyzeraju uplne prirodzene, co som myslela, ze budu tym ze si si dala velku velkost trosku neprirodzene, covobec nie su. Super. Co ti na ne hovori muz?:-) pacia sa mu?inac je super, ze sa ti zvacsuju, to aj ja chcem :-D viem, ze si pisala, ze sa ti mali, ze rozmyslas nad reopkou. Uz si asi spokojna ze? Mne tíe dvoje moje nie a nie zmaknnut.len ja hus som sa ich bala masirovat, ze sa mi implantat da hore a vcera mi doky povedal, nech ich stale masirujem, ze ich mam tvrdsie.ze ja nemam chlapa, ked ho potrebujem...:-D

Avaya

Ja som taky strachoprd, ja stale na chrbate spim, na brucho by som sa bala dat aj na pat sekund. Ja uz mozno na to brucho nebudem nikdy ani spat uz :-D kolko ti urobilo rozdiel v objeme prs?

AVAYA

Sashinka,

dakujem, ja som uz 12 tyzdnov po opke a tiez mam prska stale tvrde, citim, ze maknu, ale veeelmi pomaly.. Mne doktor povedal, ze mam kazdy den lezat 10 minut na bruchu a posobenim toho tlaku by mali zmaknut..

kamonika

Baby,uz na mna lezie nervozita :-( do pondelka sa zblaznim...esteze som si nabila program a nemam tolko casu rozmyslat

olly-fa

Lussinka

Dakujem za info :-) Ja som od p. doktora videla zatial tiez iba super pracicku,uz nech je 17.3. uz sa neviem dockat :-) Lussinka,prajem Ti rychle zotavenie a nech Ti nove prsia prinasaju len radost :-)

nadena

DOKA ja som z HC takze to mam kusok..a je potrebne to viac krat opakovat?on robi aj silikonove na tie si sa ho neinformovala?

tina691976

lussinka
ahoj aj ja som bola u mudr.pikulu pred desiatimi dnami a som vééééélmi spokojná aj personál super a doktor je perfektný a má šikovné ručičky prajem rýchle zotavenie