Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

tina691976
som pozrela tvoje foto..no mas ich pekne uz teraz len ich mas este dost opuchnute..neviem kolko si po opke ale peknu su..:) mne sa niektore okruhle velmi pacia inak...

tina691976

marikamarika
áno ja som jedenásť dní po op a tiež ked dlhšie niečo robým tak to páli alebo su také tlaky ale už som si na to aj zvykla držím palce nech sa skoro zotavíme

henka88

marikamarika
no a ked mi prestavali ucinkovat lieky od bolesti, tak som citila dosť výrazne aj jazvy, ako ma to reže. teraz ma už svrbia :) neviem, či užívaš tabl. od bolesti, ja som brala do pondelka.

henka88

marikamarika
gratulujem k prsickam. no, radsej sa setri, mne zase dr. povedal ze hlavne klud na lozku a ja som bola najradsej, ked som aj vylihovala. dnes po tyzdni sa citim uz ovela lepsie, teraz mam pocit ako by som mala tú svalovicu :) takže pichať aj mňa pichalo, aj sa mi tam niečo hýbalo, aj mi to vydávalo zvuk, ked som zhlboka dýchala :D, veľká ťažoba, najmä na ľavom prsku, ale po takých 4-5 dňoch to úplne prišlo a dnes sú už tichučko :) trošku opuchnuté, pravý trochu viac, ten mi príde aj taký ťažší. Takže vydrž, oddychuj radšej, občas sa prejdi, alebo posediačky oddychuj, aby aj telo malo dosť energie po takom zákroku. Veľa zdravia a radosti!

katuss25

Jajakarinka...pozri foto niesu megi a to mi dr chcel dat mensie anatomicke du ovela mansie ako okruhle ja by s este pristala viac :-)

marikamarika

Sashinka

Dakujem moja, uz som doma, dr mi povedal ze mam sa snazit aj nejako sa hybat nevylygovat furt v posteli aby som moc nepuchla a nebola mlandrava..
Neviem ci som to ale s tym pohybom neprehnala, doobeda som troska xhodila po byte cca hodinku dve a zas mam vyrazne bolesti, pali stipe ale aj svrbi..no slak ma trafi...

Baby je to v poho tusim ste pisali ze ked to pali a stipe aj doma..to asi este chvilu bude ze..dik za odpoved moje prsatice

jajakarinka

Olly-fa....no ved toto hm ja mam s toho zmetok:-) katus25......juj. riadnu velkost 555ml :-) ale tak ty si aj vysoka....no ja som zas stupel160cm:-) ja sa preto pytam lebo najskor mi chcel dat 370 gulate lebo mam siroky chrbat 90cm cez prsia potom sa dlho pozeral do tej jeho tabulky a povedal ze by som bola moc prsnata a tak mi dal 350ml gulate a ze potom budem mat v obvode prs96cm ...svoj zaklad mam take 2ky ale prazdne tak ja neviem teraz :-) ci to mam zmenit na tych 370ml alebo nechat tie 350ml:-) no ale v stredu ide segra do BB na zvacsenie pier k panu cervenovi tak pojdem aj ja a spytam sa ho teda co a ako ale sa citim aj trapne ze furt vymyslam:-)

tina691976

mata125
ved to je supr ked je to ako rpirodzené čo u mna si nebude ja mám okruhle a už teras je to viditelné ale nebanujem su velmi pekné urobené a čo som chcela to teras mám :)