Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Sashinka1985 dakujem, od rana som uz doma a da sa to cele vydrzat, len mam dost opuch tak mi dr este nechal cez popdrdu bandaz tak to hrozne tlaci. Musim na kontrolu uz v pondelok tak sa aj celkom bojim, aby vsetko ok bolo.

olly-fa

jajakarinka

Ahoj,ja mam zaklad podobny ako tina69.... implantaty idem mat totozne s tininymi a ona ma podprdu 80B a ja mam 80A :D a potom aby sme neboli z toho jelene..

mata125

tina691976
dakujeeem..aj manzel vravel ze keby nevie ze som bola na opke tak by povedal ze su moje...a su uz mäkke

mata125

tina691976
dakujeeem..aj manzel vravel ze keby nevie ze som bola na opke tak by povedal ze su moje...a su uz mäkke

jajakarinka

Katus25..........prosimta aku velkost si si davala a pooperacnu podprdu mas aku velkost?mne idu dsvat 350 ml gulate vysoky profil a poopeacnu podprdu mam mat 80C....ze vacsie trojky budem mat ale ja si to neviem vobec predstavit ....ja viem ze na kazdej kocke to inak ukaze...dakujem za odpoved

zoe23

RUSH
podla mna mesiac je este skoro, pockaj este minimalne dalsie dva, kym sa vytvaruju, ja mam napr. projekciu tusim 5,1 a mne ten dekolt zas chyba :)