Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Zuleko,Lucia83

ďakujem babule, zuleko vystrašila trošičku, ale v dobrom, ďakujem za rady, ja som mu volala, ale nedovolal som sa mu iba sestričke a tá ma ubezpečila že to určite nič nie je,že tam mám aj vnútorné stehy a to tie si môžem cítiť... ale že ak som si neni istá, že mám si to íst dat pozriet na pohotovost, ale nešla som,zdá sa mi to také prehnané utekat s takým niečim na pohotovost,ale vo štvtok vraj bude doktorko v práci a sestrička mu bude volat a povie mu o mne a dá mi vediet, že či mám príst či čo, tak uvidím,inak Luci dík, si ma upokoila že to môže byt aj koniec stehu, lebo naozaj to tak cítim pod jazvičkou, tak dúfam v to..nakoniec sa budem trápne cítit že robím paniku pre nič :))

babule inak ked tam máme tie vnútorné stehy, tak tie tam už ako ostanú? to sú tie samovstrebatelné? vôbec ma nenapadlo že ked nám vyberali stehy že nám tam ešte ostali vnútorné

Monitaaa

toryka
nabehni do lekarne kup si ten benzin a to je jedno či si to odlepis pred sprchou, alebo po, ked ti ta naplast vyschne, pojde to pekne dole aj tak, namocis ju z benzinom a zide dole uplne lahučko. No ja som ten typ, ze mam s jazvami problem, vsetky čo mam na tele sa mi poroztahovali, niektore aj vystupili, takze preto ich nosim stale prelepene, podla mna to zalezi od koze, niekto sa o to nemusi starat vobec a ma ich nadherne aj tak...

toryka

monitaaa

mne doktor povedal, ze si mam naplast davat po sprche dole, ale to je ovela horsie, lebo ide tazsie a zostava mi kopec lepidla na pokozke. moj dr mi ju na kontrolach vzdy len tak stahoval a az zbytky odstranoval s benzinom . ja ich prelepujem cca 1-2x za dva tyzdne, takze tie jazvy su neni zas az tak casto namahane. mne sa roztiahli az ked som ich prestala prelepovat a teraz po 2. operacii musim zas, aby sa este viac neroztiahli :/

nadranka

xexenka

Som veľmi zvedavá ako budú vyzerať. Ani nevyzeráš, že si nejak plnšia v postave na fotkách. Koľko máš kg a výšku?

xexenka

Nadranka

Ja som vysoka + nie dom chuda takze to na mne nebude velke ved ani tie 400 tak nevyzerali predtym

Bol tam daky probl.s lavym cici tak ho necel hybat. Aj preto som zvedava a nerv.bo ho citim viac resp.len ten lavy ;(

Lucia83

Angie77
Toto iste sa stalo tusim kvetinke neviem teraz. Vytekal z tade hnis cize si to treba vytlacit a vydezinfikovat. Vzdy ked sa umyvas si to tak sprav a prelep. Ked vyteka hnis je to dobre lebo keby ti to zostalo vo vnutri tak by to bolo horsie. Myslim ze sa nemas coho bat ak to je tak ako popisujes. A to zatvrdnutie na konci nebude asi kus stehu ale aj ja mam na konci zatvrdnutu ako gulicku ale to je ukoncenie stehu co sa ti postupne zmensi ja to tam uz ani nemam t usim. Ale ked sa obavas zavolaj mu. Drzim palce!!!

nadranka

xexenka

Fu, tak to je už riadna veľkosť :-) A aký profil? VP? To si neviem ani predstaviť ;-) Myslím, že aj dr. je trochu nervózny, keď to ani neodbalil po opke, aby to už bolo tip-top. Čo myslíš?

skoricka

monitaaa

sak ich uz vytas! ;)) ja cez den nic, hram to na plochu a vecer vystrihy :))

Zuleko

no moja, si predstav, ze moj mily ma na silvestra prekvapil wellnessom, co teraz? :)) Bola si sa uz saunovat? ja mam jazvy uplne zacelene...chceeem iiisstt!!! ;))