Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mery NR

angie77
tú dieročku som tam mala aj ja, tiež mi z toho vytekal hnis a keď som to povytláčala tak aj trošku krvi. dezinfikuj si to a bude všetko ok, neboj :-) mne sa to dosť dlho aj hojilo tá kožička sa mi nevedala zrásť, lebo som si to vkuse vytláčala. ale potom bolo všetko ok, dokymu som to nakoniec ani nespomenula. a tú tvrdú guličku na konci jazvy som tiež dlho mala:-) ale to bude koniec šitia podľa mňa, teraz 10 mes. po opke to tam už necítim
cecušky krásne sviatky teda :-) nech nám prsíčka a medovníčky pekne mäknú :-))

kvet11

Baby prajem Vám všetkým šťastné a veselé vianoce a veľa radosti s nových pŕs tie čo to máme za sebou a tie čo to čaká čo najmenej bolesti a veľa radosti :))

ŠŤASTNE A VESELE VIANOCE :))

Monitaaa

Všetky naše Ceckane, aj Ceckane čakateľky, prajem Vám Šťastné a Veselé Vianoce, veľký objem, tenké jazvy, málo bolesti a super výstrihy :D a samozrejme sa Vám chcem všetkým poďakovať aj za veľa rád a podpory, ktoré ste mi dali. Pekné sviatky

Monitaaa

toryka
ja mam na tych jazvach leukoplast od kedy mi vybral stehy, aj ked som este mala chrasticky, posledne mi vlastne zisli len nedavno. ale kazdy lekar ma na to iny postup.

toryka

monitaaa

urcite si ho pojdem kupit. ale teraz ich nemam prelepene, lebo sa mi spravili chrasticky z tej naplaste, tak cakam kym sa mi pokozka uplne zahoji a potom zacnem zas lepit. ja mam tiez velmi citlivu pokozku a hrozne jemnu, mozno preto sa mi tak ponatahovali. velmi som zvedava ake ich budes mat :)