Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

janica25

no kukala som ta v galerke mas sice trochu koze ale si chudunka na svoju vysku tak ak ti doki povedal max 350 tak ber tie mne tiez povedal max 350 a ja som brala 325 bo som nechcela ist do maxima a som spokojna..tak mozno ak velmi chces vacsie tak si objednaj 350 a 375 to je taky pekny kompromis..vies netreba sa orientovat podla fora lebo kazda sme ina a to ze sa inej zmesti viac neznamena ze za to ze uy mas babetko sa musi automaticky aj tebe doktorko ta videl na zivo a vie posudit co bude vyzerat dobre a kolko ti koza unesie..

janica25

no prave uz sa mi to krati a tiez nemam v plane znova na reopku alebo dalsie zvacsenie.preto rozmyslam nad 400 aby sa mi nemalilo.idem k dr.cervenovi akurat pojdem vybavovat predoperacne a uz aj objednavat implantaty u siklienky asi ich poprosim o 350 aj 400 a nech dr.cerven zvazi.on mi povedal najprv 300 a ze aj 350.ale jak pozeram galerku tak zvazujem.som aj po dvoch kojeniach sice ziadne prsia ale neaka koza je.v galerke som janica4.

cicimici

janica25

dakujem ti..no ja by som kludne na tvojom mieste isla do tych 400 ak ti samozrejme boli navrhnute doktorom..lebo ja som mala 71 pod prsiami a 77 cez a ja som strasny krpec ja mam len 155 preto su na mne take akurat..ani nie male ani nie velke..takze zvaz poriadne..kedy ides a ku komu?drzim palce

monikasss

babule keď ste si prali podprsenku a ten fixačný pás čo ste mali na sebe?
ja som sa obvázala elastickým obväzom dúfam že nič nepokazím.

cicimici

campa

mojka nie jazva mna neboli jedine co je dost neprijemne je ze si nic nemozes podat z takych vrchnejsich miest :D ani hlavu poriadne ucesat..ale tak postupne skusam uz mi to ide celkom dobre :D noooo tak to uz mas za chvilonku to prejdu sviatky a ides na to..juuuj tesim sa s tebou bude to parada uvidis..pekne vianoce

janica25

cicimici mas ich krasne.ty si mala ake rozmery pred opkou?myslim pod prsiami a cez.a celkovo vyska vaha.ja budem mat 350 vp es ale rozmyslam nad 400.mam 168,52kg. pod mam 72 a cez 82.

monikasss

eelle

no ja mám ramienka volnejšie ale vraj to nevadí šak máš ten fixačný pás na vrchu prs cez podprdu nie? Najprv som tri dni mala celkovo nabitú podprdu a časom je mi volnejšia po opuchoch.

campa

Cicimici

Ja idem 16 januára do Novamedu.
Dakujem tí za odpoveď, hádam keď si to zvládla ty a ostatné baby tak aj ja to nejak zvládnem.Tak že tak tie prve dva dni sú najhoršie, s liekami nemám problém keď treba tak si vezmem lieky.
A v podpazuche máš nejakú bolesť lebo tam prereze ten sval?

Monitaaa

Toryka
Ja ich nosim prelepene stale, pred sprchou ich odlepim a potom hned zalepim. Nevadi mi to vobec ani neboli, lebo ja to netaham dole ale len vatovym tamponom navlhcim lekarskym benzinom /v lekarni za 1,8€/ a ono sa to krasne odlepi samo a hlavne bez boleati a natahovania jazvy. Ok teraz mam sice fofry ale cez sviatky uz budem len odfukovat tak pofotim a poslem.