Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

Monikas

Nooo ja tam žiadny fixacny pas nemám :/ a mne je cela tá podprsenka nejaká voľná ale zevraj to nevadí no ...

Baby podľa vás by vadilo keby si tie ramienka zmenším?

campa

Cicimici

Tak si má potesila že jazvicky nebolia,s tými rukami som aj trosku pocitala že nebudem môcť dvihat,ved pre krásu sa trpí.Ja taká citlivka som prežila pôrod tak hádam aj toto.
Prijemne sviatky aj tebe.

Baby

Všetkým cakatelkam a ceckanam vesele a krásne vianočné chvíle plne lásky a hlavne zdravia ktoré potrebujeme.!

Zuleko

Angie
Nechcela som ta vystrasit,len som chcela povedat moju skusenost.Tak nemozem povedat ze je to vhodne mu teraz volat,ale bohuzial vznikla taka situacia a necakala by som urcite do stvrtka.Nevies co to moze byt a tebe este z tej rany aj vyteka nieco.Takze podla mna mu zavolaj,a vysvetli celu situaciu.Vravim ja som mala taku skusenost,mozno u teba to nic nie je aj ked uprimne po 6 tyzdnoch by si mala mat uz uplne zahojene jazvy,nemalo by sa ti tam nic otvarat.Takze podla mna mu volaj a necakaj do stvrtku.

angie77

Zuleko

fúú tak teraz si ma vystrašila, bože len či je namieste mu volať teraz, či nemám počkat a zavolat až vo štvrtok po sviatokch čo?

Zuleko

angie
S týmto som mala skúsenosť pri obidvoch operáciach,takže moja rada je že IHNED volaj doktorovi!Pri prvej op,sa mi po vybrati stehov urobili na jednej jazve male diery 2x2 mm,nevytekalo mi z nich nic..chodila som k lekarovi a on mi to mastil niejakou mastickou,vravel ze ak sa to nezrastie budem musiet ist na reopku.Zrejme koza neuniesla ten naval a na jedno mieste sa nechcela zrast,nastatie po aplikovani tej masticky viac krat sa vsetko pekne zahojilo ale ostali mi na tej jazve ako keby tvrdsie male hrudy v tych miestach kde som mala tie dierky.Pri druhej Op sa mi stalo nieco podobné,po 6 tyzdnoch som zbadala ze na zaciatku jazvy mam malu dierku,uz som sa zlakla ze je to zas to co pri prvej op a ze mam zlu kozu.Tak som sa rovno obliekla a sla za lekarom.Nakoniec to bolo to,ze sa mi vnutorny steh predieral na povrch a bolo treba ho vybrat.Tak mi ho vybral ale ostala tam mala dierka ktoru som si musela zas raz prelepovat a mastit 3-4 dni.Vsetko sa pekne zahojilo.V obidvoch pripadoch mi ale z rany nevytekalo nic.Takze naozaj volaj doktorovi s tymto nie su srandy.

angie77

babule poradte mi, prosíím

v pondelok budem 5 týždnov po opke, jazvičky by už mali byt zahojené, jednu mám krásnu, aj tú druhú, len na jej konci sa miv kuse otvára taká mini dieročka tak dvojmilimetrová, odkial mi akoby niečo vytekalo asi hnis, ale len máličko a blízko tej dieročky si cítim akoby niečo tvrdé ostré akoby tam ostalo kúsok stehu? môže sa to stat? a ten steh sa chce dostat von a furt mi otrvára tu dieročku? to ja asi moja teoria, čo si myslíte? prsíčka mám krásne , nemám s nimi žiaden problém, takže ten problém bude len v jazvičke,na kontrolu mám íst až začiatkom februára, nemám íst skôr? či nemám panikáriť? či čo?poradte mi babube, začínam stresovat a hlavne teraz sú sviatky a doktorka asi aj tak nezastihnem, neviem či to nie je len nejaká blbost kôli ktorej ho budem otravovat :(

vždy si spomeniam na našu jankumichal ako sa jej otvárali jazvičky a bojím bojím

toryka

monitaaa

dakujem za radu, urcite to vyskusam. mne moj doktor nic neporadil aby sa mi naplast lahsie odlepovala a bez bolesti.
a aku naplast pouzivas? lebo na fotkach mas inu ako ja.