Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Bianca003
To je super, ze sem chodia este "stare" baby :) mas krasne spravene prska, casto som ich okukovala pred mojou opkou.. Ake mas implose a kto ta poperoval? Fakt velmi pekne!

kvet11

jazirajazira

Ahoj, skúsenosti s týmto doktorom nemám ale určite sa ti ozve niektorá baba ktorá ich má....

do galérie sa dostaneš tak že musíš poslať foto svojich pŕs bez hlavy na galeria@zoznam.sk a napíš tam aj svoj nik ktorý používaš na fóre a zajačik ti pošle inštrukcie :)

jazirajazira

Ahojte :) chcem sa prosim opytat ci nemate skusenosti s Mudr. Ziakom, robi aj v Ruzinovskej nemocnici aj v Pezinku v Estheticon....zaroven sa chcem opytat ako sa da dostat do galerky, dakujem

nadranka

angelica

Vraj to uz nie je mozne rezervovat si termin na opku po telefone, ale za opytanie nic nedas. Ja mam ES 400 VP, platila som 3500, ked si odratas 980 tak dostanes cenu za augmentaciu so znackou ES okruhle implantaty.

angelica

nadranka tak to aby som tam co najskorej zavolala a rezervovala si tiez termin... konzultacku mam v maji a opka by mi vyhovovala v decembri 2013 tak snad sa bude dat este rezervovat nejaky termin na december. a ak sa mozem spytat ake implose mas ? a celkovo ta to kolko vyslo ?

angie77

Mery NR

ďakujem,babule ste úžasné, ešte že Vás mám

Prajem aj ja všetkým prsatičkám,aj čakatelkám krásne a požehnané Vianoce !!! :)

angie77

Mery NR

ďakujem,babule ste úžasné, ešte že Vás mám

Prajem aj ja všetkým prsatičkám,aj čakatelkám krásne a požehnané Vianoce !!! :)

nadranka

angelica

Ja pol roka, ale to preto, lebo ja som si objednala termín už na prvý telefonát, keď som chcela ešte len konzultáciu.