Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

Nadranka

Ahoj tak mam 600 ES a kontrola vo stvrtok

Spim aj cez den co som pri prvej opje netobila. Som unavena. Lavy ma pobolieva dole pri jazve skor take palenie stipkanie :/
Inak sa neviem dockat ked si ix uvidim az som nervozna...

Monitaaa

skoricka
ale ja som realne pribrala 5 kil za dva mesiace, po opke sa mi zdalo uzasne ze konecne nastal čas, kedy nemusim nič robiť, lebo cely rok stale len cvičim a cvičim, ze si konecne telo oddychne :D taak nejak som zlenivela, oddychovala som, bola som doteraz doma, spala som aj cez den, dopriala som si vsetko na čo som mala chut a pohyb absolutne ziaden a ked tak na aute.... Teraz sa citim hrozne a nechapem ako som to mohla dopustit, to zas bude trvat mesiac kym sa dam dokopy... To mas super ked ti to tak krasne vyformovalo postavua zavidim tisko :D ako sa teraz obliekas, zvyraznujes si tie prsia, alebo maskujes? ja som zatial zarolakovana a nič nevidiet, len uz ma aj laka ich riadne vyvetrat :D

nadranka

janica25

No u mňa to bolo tak, že som chcela 350 ml, doktor povvedal že ja môžem až 425, ale dohodli sme sa na strednej zlatej ceste, takže tak vzniklo mojich 400 :-))

skoricka

monitaaa

ahoj moja :) no po tej anesteze som sa citila ako prasa, ale uz dobre. Mne skor kazdy hovori, ze som schudla, pritom viem urcite, ze nie, skor mi to pride ako keby tie prsia mi pekne vyvazili postavu. Sa zda, ze mam uzky pas a velke kozy :D

Monitaaa

Inač baby nepribrali ste po opke? :D ja sa citim ako prasa riadne uz :D po opke som si teda dopriala, ani pohyb ziaden... a ja som si to teda kvalitne odlezala, predspate mam na dalsie dva roky dopredu... tak to tak aj dopadlo, ale od dnes zhadzujem, som si vybrala idealny čas, však ? :D :D tak nevadi no postava je dolezitejsia jak kolače, sak som si to aj koli tomu vytrpela :D

Monitaaa

toryka
ja mam betafix, ale to je uplne jedno aky leukoplast s tym benzinom slezie kazdy :D a dobre sa s tym čisti aj koza od zbytku leukoplastu. no ja som mala prve dva tyzdne polepene cele prsia takze stale mi to aj lekar daval dole s bezinom, inač by ma utrapil od bolesti ak by mi to cele strhaval len tak... A celkovo mi to pride proti logike, ze najprv lepit aby sa jazva neroztahala a potom stahovat na silu leukoplast :D