Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Babulky
Vsetkym vam prajem krasne Vianocne sviatky, plne pohody a radosti.. mam vas rada, rada vas citam, tak nech nam nove prska prinasaju len radost a nie starost ako Vladke 19, Jankemichal..myslim na nich nech je uz to zle za nimi.. vam cakatelkam nech vam to rychlo zbehne do opky a co najrychlejsie a bezproblemove zahojenie!!! Merry Xmas :)))

xexenka

zuleko

ani neviem ci to je jazva
su to spodky prs, teda kde konci implos
nieje to uplne hrozne, ale proste neprijemne
ze ci to je ten sval co mi nan tlacia implose.. hadam to bude lepsie a lepsie.bo vcerajsok som prespala co mi nebolo ok ale predvcerom som bola uplne ok

Zuleko

Xexenka
Ahoj, tak popravde ja si vobec nespominam, zeby pri druhej op som mala niejake taketo tazkosti. Uz som bola zvyknuta;)) Ale urcite je to normalne ked ta jazva stipe a ze si ju citis, si kratko po opke.

xexenka

zuleko

ahoj, potrebujem radu ako si citila tie rany resp.bolest pri reze zospodu, mna to pobolieva, pali stipka. neviem ci to je ta rana abo ese opuch. no pride mi to ako keby ma az rebra boleli.
neviem ci to je norm.kedze minule som mala rez pazuchou.
ten implos je uz dost tazky, tak ci preto citim tu bolest.
vdaka za odpoved :)

Krásne Vianoce všetkým!