Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

Xexenka,
Inak gratulujem,že to uz máš za sebou a prajem nech su po 2 krát prsicka podľa tvojich predstáv a nech sa uz nič nepokazi ;) Inak tebe tam doktorko dal teraz iný náklad chi.Daj potom zajtra vedieť aké si mala pocity ked si ich prvý krát uvidíš.

fekynka

Ahojky,
Tak konečne sa zajtra idú vyberať stehy...juchuuuuu.Ja sa neviem dočkať nato,že si konečne môžem pozrieť moje nové prsicka ;) a budem sa môcť konečne osprchovať hurá...ozaj kedy sa môžme sprchnut hneď po vybraní stehov asi nie vsak?

orchydei

som tu nová a chcela by som radu od báb čo si už dali prsia robiť ,aj ja by som si ich chcela dať zväčšiť ,ale pracujem v zahraničí a domov sa dostanem raz za rok na dáky mesiac cez leto ,treba ísť aj na dáku konzultáciu ?a či je to bolestivé,mám stoho dosť strach,Ďakujem

jazirajazira

baby aky mate nazor tie co uz mate viac skusenosti, ako je to so silikonmi po dietati, ja mam 29 mozno za 2-3 roky sa chystam na baby myslite ze je to vhodne este teraz alebo cakat, nie som zas uplne akutny pripad, ale chcela by som ich aj teraz, mam dilemu,.,problem je v tom ze po kojeni ovisnu alebo co sa moze udiat ?Reoperacia je nutna alebo individualne ako u koho, neviete viac o tomto? :) vdaka

monikasss

skoricka

inak Tebe sa veľmi od opky nezmenšili prsia však? Ja som sa pýtala na kontrole 24.12. či sa mi moc zmenšia tie prsia po opuchoch a doki povedal: "A chcela by ste?" Ja že nééééééé tuším som mala ísť ešte do väčších a on že už len trošku. Tak som zvedavá nechcem aby sa moc "sfúkli". :D

monikasss

Ahojte babule, som tu po dvoch dňoch takže Vám síce oneskorene ale predsa prajem krásne sviatky a veľa veľa zdravíčka, štastíčka. Tie čo máte pred opkou nech je to čoskoro tu a tie čo máte po skoré do života zaradenie.

Inak ja som desať dní po opke a schudla už 4 kg....... supeeeeeeeeer.

monikasss

Ahojte babule, som tu po dvoch dňoch takže Vám síce oneskorene ale predsa prajem krásne sviatky a veľa veľa zdravíčka, štastíčka. Tie čo máte pred opkou nech je to čoskoro tu a tie čo máte po skoré do života zaradenie.

Inak ja som desať dní po opke a schudla už 4 kg....... supeeeeeeeeer.